ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На війні загинули захисники зі Шепетівщини та Кам’янеччини

Суспільство 1750
Співчуваємо рідним і близьким загиблих Героїв
Співчуваємо рідним і близьким загиблих Героїв. Фото: ілюстративне з архіву

Хмельниччина продовжує втрачати Героїв на фронті.

Сумна звістка прийшла в Гуківську громаду, що на Кам'янеччині. Під час виконання бойового завдання трагічно загинув житель села Пукляки Віталій Векліч.

«Віталій з перших днів став на захист України, пройшов війну з 2014 року. Він був справжнім українцем, вірним другом», - йдеться на сторінці громади.

За інформацією Кам’янець-Подільської міської ради, військовий загинув сьогодні, 3 жовтня, у селі Лежине Запорізької області.

«Він ніколи не залишався байдужим до боротьби України за самобутність – гідно стояв на Євромайдані, де був поранений, брав участь в АТО. Якось Віталій писав, що відчуває гордість, будучи службовцем ЗСУ, - зазначають у пресслужбі. - Гордість і невимовний біль за батька зараз відчувають його донька і син».

Віталія поховають в рідному селі.

Також скорботна звістка облетіла Ямпільську громаду Шепетівського району. Як повідомляють у селищній раді, у боях під Херсоном загинув Святослав Ушпалевич, який з перших днів війни захищав Україну від ворожих окупантів.

«Спи спокійно, Воїне. Добра світла пам’ять про тебе і вдячність за твій подвиг назавжди залишаться у наших серцях. У цю лиху скорботну годину висловлюємо найщиріші співчуття сім'ї, родині, друзям та побратимам полеглого Героя», - написали на сторінці Ямпільської селищної ради.

Про дату та час зустрічі загиблого Героя, а також про місце і час проведення поховання обіцяють повідомити додатково.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую