ye-logo.v1.2

Хмельницький придбав вживані чеські тролейбуси

Суспільство 4635
Зокрема, у Хмельницькому курсуватиме тролейбус-гармошка
Зокрема, у Хмельницькому курсуватиме тролейбус-гармошка. Фото: uk.wikipedia.org

Перші два тролейбуси місто отримає цієї осені.

Тролейбусний парк комунального підприємства «Електротранс» поповниться «новим» громадським транспортом. Це будуть п’ять вживаних тролейбусів марки «Skoda». Загальна їх вартість становить понад 106 тисяч євро. Зокрема, серед придбаного громадського транспорту є так званий тролейбус-гармошка, який може вмістити 132 пасажири. Про це свідчить угода між «Електротрансом» і чеською компанією «Zedexo s.r.o», підписана 3 жовтня.

Згідно з оприлюдненою в системі «Прозоро» документацією, загальна вартість п’яти вживаних чеських тролейбусів становить 106 тисяч 500 євро. Станом на 5 жовтня, за офіційним курсом НБУ, це складає майже 3 мільйони 852 тисячі гривень. Закупівля громадського транспорту проходила за спрощеною процедурою, тобто без проведення аукціону.

Зокрема, «Електротранс» за 24 тисячі 500 євро придбав один тролейбус-гармошку «Skoda 25Tr Irisbus Citelis». У ньому передбачено 40 місць для сидіння. А загалом він може вмістити 125-132 пасажири. Попередньо цей тролейбус Хмельницький отримає до 31 жовтня цього року.

Чотири вживаних тролейбуси матимуть по 28 місць. Фото: uk.wikipedia.org

Чотири вживаних тролейбуси матимуть по 28 місць. Фото: uk.wikipedia.org

Також комунальне підприємство придбало чотири тролейбуси «Skoda 24Tr Irisbus Citibus». Ціна за одиницю — 20 тисяч 500 євро. Місткість цього транспорту дещо менша. У ньому передбачено 28 місць для сидіння. А загалом він може вмістити орієнтовно 86 пасажирів. Попередньо один такий тролейбус має надійти у Хмельницький до 31 жовтня цього року, а решта — до 15 квітня 2023-го.

До речі, Хмельницький не єдине місто, яке купував у чеської компанії «Zedexo s.r.o» вживаний електротранспорт. Торік Тернопіль за 78 тисяч євро придбав п’ять тролейбусів «Skoda 24Tr Irisbus Citibus».

Читайте також: На Зарічанській у Хмельницькому перекриють рух транспорту

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую