ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Укрзалізниця» запустила продаж квитків до Херсона, Маріуполя, Донецька, Луганська та Сімферополя

Суспільство 997
Рейси буде здійснювати легендарний "Потяг до перемоги"
Рейси буде здійснювати легендарний "Потяг до перемоги". Фото: .facebook.com/grestodorchuk

В такий спосіб стартував благодійний проєкт «Квитки до перемоги».

«Разом із платформою UNITED24 розпочинаємо благодійний проєкт «Квитки до перемоги». Вже сьогодні ви можете оформити квитки на три перших рейси з Києва до п'ятьох міст: уже деокупованого Херсона, а також Маріуполя, Донецька, Луганська та Сімферополя, - повідомили 13 листопада в пресслужбі «Укрзалізниці». - Квиток можна придбати, зберігати як символ віри в ЗСУ і звільнення України від окупантів, а скористатися ним — одразу після деокупації. Щойно рух буде поновлено, залізничники надішлють повідомлення з датою та місцем. Дуже радісно запускати цей проєкт, знаючи, що квитками Київ — Херсон можна буде скористатися вже найближчим часом».

Рейси буде здійснювати легендарний «Потяг до перемоги», розписані вагони якого присвячені подвигам людей на тимчасово окупованих територіях. Поки що усі квитки благодійні: кошти від їх продажу будуть переказані через платформу UNITED24 на закупівлю last-mile транспорту — автівок, які допоможуть сполучити міста й селища на деокупованих територіях із найближчими залізничними вузлами.

Водночас, квитки стануть дійсними щойно рух до деокупованих міст буде відновлено. За 12 годин до відкриття маршруту та здійснення рейсу «Укрзалізниця» надішле на електронну адресу власника квитка лист з інформацією щодо номера вагона, місця, а також часу відправлення потяга. Наразі доступними є три види квитків. Плацкартний коштує 1000 гривень, купе – 2000 гривен, а за внесок у 5000 гривень можна придбати квиток класу «люкс».

Долучитися до акції та придбати «Квиток до перемоги» можна за посиланням.

Читайте також - В Карпати з Хмельницького: Укрзалізниця продовжила до Трускавця маршрути двох потягів (Розклад)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую