ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Пішов добровольцем на війну: від поранень загинув захисник з Полонного

Суспільство 2135
Співчуваємо рідним і близьким Героя..
Співчуваємо рідним і близьким Героя... Фото: з фейсбука

Військовий кілька тижнів боровся за життя у госпіталі.

Обороняючи кордони рідної країни, захищаючи її незалежність, 24 листопада у госпіталі помер уродженець міста Полонне – Андрій Вацлавович Заїка. Чоловік був важко поранений під Бахмутом 7 листопада. Тривалий час боровся за життя у госпіталі, однак кілька днів тому став до лав Небесного Війська. Про це повідомляє міський голова Полонного Франц Скримський.

«Він виховував сина й доньку, був гарним батьком і прикладом для них. Недаремно двоє його дітей обрали технічні спеціальності, - розповідає про загиблого посадовець. - Пішов добровольцем до військкомату, не чекаючи на повістку, на другий день після повномасштабного вторгнення. Служив у складі 53 окремої мотострілецької бригади імені Володимира Мономаха 1стрілецького батальйону, очолював взвод зв'язку у званні «старший сержант».

Заїка Андрій Вацлавович народився 11червння 1973 року. В сім'ї був третім сином. Після закінчення школи №3 в Полонному став до лав Збройних сил України. Навчався у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут». За роки студентського життя створив сім'ю, а після закінчення навчання із родиною переїхав до Фастова.

Церемонія прощання із захисником Андрієм Заїкою буде проведена у місті Фастів.

Додамо, вчора у Кам’янці-Подільському поховали 44-річного захисника України Андрія Самборського.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую