ye-logo.v1.2

На війні загинули двоє молодих захисників з Нетішина

Суспільство 2944
Співчуваємо рідним і близьким загиблих Героїв..
Співчуваємо рідним і близьким загиблих Героїв... Фото: з фейсбука

Стало відомо про загибель Кирила Фокіна та Максима Саєнка.

Трагічні звістки з фронту надійшли у Нетішин. Про втрату ще двох Героїв повідомили у виконавчому комітеті міської ради. Один з них загинув тиждень тому. Смерть іншого підтвердили наприкінці листопада, до того часу військовий протягом восьми місяця вважався безвісти зниклим.

«У боях за Україну загинув молодший сержант, бойовий медик розвідувального взводу 24-річний нетішинець Кирило Фокін. Під час виконання бойового завдання 26 листопада він отруївся невідомою речовиною. Помер Герой 1 грудня в лікарні Дніпра», - зазначають у пресслужбі.

Про місце і дату прощання з полеглим обіцяють повідомити додатково.

Також у боротьбі за волю та незалежність України віддав своє життя солдат Максим Саєнко, 21-річний мешканець Нетішина.

«Він був призваний на військову службу в серпні 2020 року. Служив водієм десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти десантно-штурмового батальйону. Вважався безвісно зниклим з 25 березня 2022 року», - розповідають про військового. Станом на 29 листопада встановлено, що Максим Саєнко загинув наприкінці березня під час бою з окупантами в Кам'янці Харківської області.

У Нетішині готуються зустрічати загиблого Героя в п’ятницю, 9 грудня, в другій половині доби. Детальніше про час прощання повідомлять додатково.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую