ye-logo.v1.2

У Славуті поховали захисника України Віктора Вільбовця

Суспільство 1577
Співчуваємо рідним і близьким загиблого..
Співчуваємо рідним і близьким загиблого... Фото: Славутського МВК

Чоловік загинув на Донеччині.

Вчора, 7 грудня, славутчани провели в останню путь свого земляка, захисника України, солдата Вільбовця Віктора Вікторовича. Як повідомляють у виконавчому комітеті Славутської міської ради, панахида за загиблим Героєм відбулася в церкві Покрови Пресвятої Богородиці, громадське прощання - у міському Палаці культури.

«Прощалися з загиблим зі сльозами на очах, скорботою та болем від непоправної втрати, з квітами та на колінах. Він боровся, як Герой та помер, як Герой», - йдеться у повідомленні.

Про загиблого розповідають: народився 2 серпня 1988 року у селі Кривин Славутського району.

Навчався у місцевій школі, потім закінчив Ковельський центр професійно-технічної освіти та здобув спеціальність токар-фрезерувальник. У 2015 році був призваний до лав Збройних Сил України, а наступного року – звільнений з військової служби в запас.

У травні 2022 року знову був призваний до ЗСУ.

24 листопада стрілець-санітар 2-го механізованого батальйону, солдат Вільбовець Віктор Вікторович загинув у бою поблизу населеного пункту Кліщіївка Донецької області.

Додамо, На війні загинули двоє молодих захисників з Нетішина. Стало відомо про загибель Кирила Фокіна та Максима Саєнка.

У Героя залишилися мама.

Прощалися з захисником рідні та близькі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую