ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Неподалік Хмельницького горіло виробниче приміщення пластику

Суспільство 2122
У селі Нижні Вовківці загорілося виробниче приміщенні пластику
У селі Нижні Вовківці загорілося виробниче приміщенні пластику. Фото: ДСНС в Хмельницькій області

Також пожежники запобігли вибуху газових балонів.

У Хмельницькому районі вогнеборці ліквідували пожежу виробничого приміщення та запобігли вибуху газових балонів. Про це повідомляють в Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Як зазначають рятувальники, пожежа сталася 23 січня близько 23-ї години в селі Нижні Вовківці Хмельницького району: загорілося виробниче приміщенні пластику.

«На місце виклику одразу спрямували надзвичайників Хмельницького гарнізону та місцеву пожежну команду села Малиничі. На момент прибуття першого підрозділу площа пожежі сягнула 400 квадратних метрів, існувала загроза подальшого розповсюдження полум’я. На щастя, вогнеборцям вдалося приборкати вогонь і запобігти його розповсюдженню на всю площу будівлі, а також запобігли вибуху газових балонів, які зберігалися в одному із приміщень об’єкта».

За годину пожежу вдалося ліквідувати.

Причину загоряння наразі з’ясовують фахівці. Загиблих та постраждалих внаслідок події не виявлено.

Пожежа сталася 23 січня близько 23-ї години. Фото: ГУ ДСНС в Хмельницькій області

Вогнеборці запобігли вибуху газових балонів, які зберігалися в одному із приміщень об’єкта. Фото: ГУ ДСНС в Хмельницькій області

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую