ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Погода на завтра – 6 лютого на Хмельниччині трохи сніжитиме

Суспільство 2933
6 лютого в Хмельницькому, за прогнозами синоптиків, вдень температура повітря коливатиметься в межах 4-5 градусів морозу. Ввечері - до мінус 8-ми
6 лютого в Хмельницькому, за прогнозами синоптиків, вдень температура повітря коливатиметься в межах 4-5 градусів морозу. Ввечері - до мінус 8-ми. Фото: автора

Температура повітря вночі та вдень буде з позначкою «мінус».

У понеділок, 6 лютого, в Хмельницькій області пануватиме помірна зимова погода – з «мінусовою» температурою повітря, снігом та вітром.

За прогнозами Українського Гідрометеоцентру, найближчої ночі на Хмельниччині очікується 5-7 градуси нижче нуля. Вдень – від 4 до 2 градусів морозу. Вітер північний 5-10 метрів за секунду.

Ресурс «Ventusky» прогнозує, що вночі майже на всій території області температура повітря становитиме 5 градусів з позначкою «мінус». Щоправда, відчуватиметься на усі 10 градусів морозу. Сніг, який падатиме ще з вечора 5 лютого, має до ранку 6 лютого зупинитися. Щоправда, до обіду місцями ще сніжитиме. Денна ж температура становитиме 3-5 градуси морозу, а ввечері похолодає до 7 градусів нижче нуля.

«У Хмельницькому протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Вранці продовжиться нічний дрібний сніг, але ближче до середини дня він повинен закінчитися», - йдеться в прогнозі на сайті «Синоптик». Вночі в обласному центр прогнозують 4-5 градуси нижче нуля, вдень – від 4 до 8 градусів з позначкою «мінус».

6 лютого вшановується пам’ять преподобної Ксенії. Раніше цей день вважали переломом зими, і за ним прогнозували погоду на майбутню весну: «Яка Ксенія — така й весна». «Якщо на Ксенію хороша погода — весна буде красна (хороша)», - казали в давнину. Також наші пращури говорили: «На півзимницю дорогу перемітає — корм підмітає». Це означало, що зима затримається, і домашні тварини з‘їдять всі заготовлені для них запаси.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую