ye-logo.v1.2

На Кам’янеччині попрощалися із загиблим захисником Сергієм Дубовим

Суспільство 1629
Сергій Дубовий загинув, боронячи Україну від російських окупантів
Сергій Дубовий загинув, боронячи Україну від російських окупантів. Фото: Орининської ОТГ

Останню шану захиснику, який обороняючи Україну від російських окупантів пожертвував власним життям, прийшли віддати сотні людей.

На Кам’янеччині 10 березня попрощалися із загиблим захисником Сергієм Дубовим. Поховали військового в селі Ріпинці. Про це повідомили в Орининській територіальній громаді.

Останню шану захиснику, який обороняючи Україну від російських окупантів пожертвував власним життям, прийшли віддати рідні, близькі, друзі, колеги, військовослужбовці, представники влади та мешканці громади, які разом з сім’єю загиблого розділили горе.

«На віки ім'я нашого захисника буде вписане в історію Орининської громади та України як Героя. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль і гіркоту від втрати рідної, близької людини, та добрий, світлий спомин про мужнього захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав Сергія, любив і шанував», - написали у громаді про Сергія Дубового.

Вічна і світла пам’ять Герою...

Сотні людей прийшли попрощатися із захисником...

Нагадаємо, 10 березня хмельничани провели в останній Михайла Юркова. Він загинув у Бахмуті під час виконання бойового завдання. Героєві назавжди залишиться лише 20 років.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую