ye-logo.v1.2

На війні загинув почесний громадянин Теофіпольщини Тарієл Фазіл Огли Мурадов

Суспільство 2760
Тарієл Фазіл Огли Мурадов був почесним громадянином Теофіпольщини та захищав Україну ще з 2014 року
Тарієл Фазіл Огли Мурадов був почесним громадянином Теофіпольщини та захищав Україну ще з 2014 року. Фото: зі сторінки Теофіпольської селищної ради у фейсбуці

Його називали азербайджанцем з щирим українським серцем…

На війні загинув захисник з Теофіпольщини Тарієл Фазіл Огли Мурадов. Про болючу звістку з фронту повідомили в селищній раді. Додають, що він був почесним громадянином Теофіпольщини та захищав Україну ще з 2014 року.

«Тарієл – наш Герой, він був азербайджанцем з щирим українським серцем. Ще у 2014 році він, не вагаючись, склав присягу на вірність українському народові та відважно вступив у боротьбу з російським окупантом в зоні АТО.
Після повномасштабного вторгнення окупантів, теж не зміг залишатися осторонь, знову став до лав Збройних Сил України, щоб захищати незалежність, свободу та територіальну цілісність нашої держави», - розповідають про загиблого в Теофіпольській селищній раді.

Додають, що відважний боєць понад усе бажав миру і Перемоги Україні та найшвидшого повернення додому, до своїх рідних.

«Та, на жаль, не так склалося… З 25 грудня 2022 року Тарієл перестав виходити на зв'язок… А нещодавно стало відомо про те, що наш захисник загинув. У ці скорботні дні Теофіпольщина сумує та співчуває родині Тарієла. Пам’ять про нашого земляка, який поклав життя за мирне небо над нашою головою, завжди буде жити в наших серцях», - додають в селищній раді.

Завтра, 16 березня, із захисником прощатимуться в Базалії.

Вічна пам’ять Герою…

Нагадаємо, у Донецькій області загинув водій кулеметного відділення Павло Ткачук. Герой був уродженцем села Миньківці Улашанівської громади, що у Шепетівському району. Йому навіки залишиться 26 років.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую