ye-logo.v1.2

Погода на тиждень – на Хмельниччині потепління та періодичні дощі

Суспільство 1806

Тиждень очікується мінливим, але помірно теплим.

Вже завтра атмосферний фронт пройдеться західними та північними областями України. Тому там очікується невеликий дощ. Сильного вітру при цьому синоптики не прогнозують, а впродовж тижня стовпчики термометрів поступово підніматимуться вгору.

За інформацією Українського гідрометцентру, у вівторок, 21 березня, протягом доби ймовірний невеликий дощ. Вночі стовпчик термометра триматиметься на позначках +3…+5, вдень потепліє до 11…13 градусів вище нуля.

У середу, 22 березня, вночі знову може випадати невеликий дощ, а день мине без опадів. Нічна температура повітря складатиме +2…+4, вдень +11…+13.

У четвер та п’ятницю, 23-24 березня, погода буде хмарною з проясненнями. Без опадів. Вночі очікується 5…7 градусів із позначкою «плюс», вдень +14…+16.

В суботу, 25 березня, дощитиме. Вночі піде невеликий дощ, вдень він може посилитися. Небо буде хмарне з періодичними проясненнями. Вночі стовпчик термометр буде на позначках +5…+7, вдень температура повітря коливатиметься в межах +11…+13.

Метеоресурс «Синоптик» прогнозує таку погоду впродовж 21-26 березня:

  • У вівторок буде триматися похмура погода, лише під кінець дня небо очиститься від хмар. Ніч та ранок пройдуть без опадів. Удень очікується дрібний дощ, який до вечора повинен закінчитися.
  • Весь день у середу буде хмарним. Без опадів.
  • У четвер сонце буде рідко з'являтися з-за хмар. Без опадів.
  • День у п’ятницю мине без опадів, однак ближче до вечора може розпочатися дрібний дощ.
  • Протягом усього дня в суботу буде триматися хмарна погода. Під вечір ймовірний дрібний дощ.
  • У неділю буде триматися хмарна погода. Усю другу половину дня йтиме дрібний дощ.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую