ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому «накрили» контрабандні сигарети

Суспільство 1265
Фото: Ольга Поліщук

Податківці разом із працівниками управління СБУ виявили на одному зі складів обласного центру 40 тисяч пачок цигарок марки «Classic»

Саме така кількість сигарет була запакована у 82 ящиків. Фальсифіковані тютюнові вироби, за версією досудового слідства, належать мешканцю Хмельницького, який планував їх реалізувати на речових ринках. Пачки з цигарками були обклеєні марками акцизного збору Республіки Молдова. Вилучене податківці оцінили у 280 тисяч гривень.

Проти власника підакцизного товару, за повідомленням прес-служби ДПА у Хмельницькій області, порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України за фактом незаконного придбання та зберігання з метою збуту незаконно виготовлених фальсифікованих тютюнових виробів, що несуть загрозу для життя та здоров’я людей. Слідство триває. Зазначимо, що санкція статті КК за скоєння даного злочину передбачає термін позбавлення волі від 5 до 10 років.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую