ye-logo.v1.2

У хмельницькій школі планують побудувати укриття за 15 мільйонів гривень

Суспільство 3094
Наразі йдеться про виготовлення проєктно-кошторисної документації
Наразі йдеться про виготовлення проєктно-кошторисної документації. Фото: ілюстративне пресслужби Хмельницької ОВА

Проєктну документацію підрядник повинен виготовити до 17 липня.

Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа №19 імені Академіка Михайла Павловського, що у мікрорайоні Ружична, уклала угоду на проєктні роботи з будівництва нового укриття. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Угоду підписали з ТОВ "Лоддігезія". Мова йде про виготовлення проєктно-кошторисної документації по об'єкту: нове будівництво споруди цивільного захисту для Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи №19 І-ІІІ ступенів імені академіка Михайла Павловського на вулиці Кам'янецькій.

Вартість проєктних робіт становить 735,5 тисяч гривень. В цілому будівництво укриття оцінюють в 15 мільйонів гривень.


Розрахунок проєктної ціни доданий до договору. В ньому вказана орієнтовна вартість самого укриття

Проєктно-кошторисну документацію мають виготовити до 17 липня. Засновниками ТОВ "Лоддігезія" є Ігор Захаревич та Наталія Процуха.

Нагадаємо, що 3 лютого, в одному з навчальних закладів Хмельницького відкрили укриття нового зразка. Воно не лише може захистити дітей від ворожих атак, а й забезпечити їм комфортні умови для творчості та дозвілля.

Як розповів міський голова Олександр Симчишин, це укриття може розмістити понад 800 людей. Тут є кінозал, кімнати для різних занять, лабораторії, комфортні санвузли, доступ до інтернету, ігри для дітей, зручні лавочки та стільці.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую