ye-logo.v1.2

Яку погоду прогнозують цього тижня на Хмельниччині

Суспільство 1436

Попереду переважно хмарні дні з короткочасними дощами.

Після спеки, яка панувала минулого тижня, у Хмельницьку область прийшло певне похолодання. Цього тижня будуть теплі дні з помірними опадами. Отож, яку погоду прогнозують з 8 по 13 серпня – детальніше на сайті «Є».

За прогнозом Українського Гідрометеоцентру, вночі 8 серпня буде мінлива хмарність та без опадів. А ось темпрература повітря опуститься до 10-12 градусів з позначкою плюс. Вдень у вівторок можливі короткочасні дощі та +22…+24.

У середу, 9 серпня, за даними ресурсу «Метеопост», вночі дещо потепліє. Прогнозують від 12 до 14 градусів тепла. Вдень стовпчики термометрів коливатимуться в межах 21-23 градусів. Без опадів.

10 серпня ніч має минути без опадів, а температура повітря становитиме 11-13 градусів. Та вдень місцями може падати дощик, а повітря прогріється до 23 градусів тепла.

У п'ятницю, 11 серпня ніч пройде без опадів та з 11-13 градусами вище нуля, а ось вдень небо затягне хмарами і після обіду можливий дощ майже на всій території Хмельниччини. Щодо темпеартурних показників повітря, то прогнозують 20-22 градуси.

Вихідні мають минути без опадів. У суботу, 12 серпня, вночі прогнозують до +13 градусів, а вдень – не вище 22 градусів. 13 серпня, в неділю, нічна температура повітря коливатиметься в межах +10…+13, а денна – від від 22 до 26 градусів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую