ye-logo.v1.2

У Шепетівці попрощалися з українським захисником Володимиром Роєм

Суспільство 1735
Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Героя..
Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Героя... Фото: пресслужби Шепетівської міської ради

Герою назавжди залишиться 25 років.

Сьогодні, 12 вересня, шепетівчани в останню путь провели свого захисника – військовослужбовця Володимира Ігоревича Роя. Стрілець аеромобільного відділення Збройних сил України загинув 6 вересня під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності України.

Народився Володимир Рой у місті Шепетівка. Друзі, однокласники та вчителі запам'ятали його відкритим, простим, товариським та завжди готовим прийти на допомогу.

«З дитинства у Володимира Роя була мрія - працювати на залізниці і юнак рішуче йшов до цієї мети. Після закінчення Здолбунівського вищого професійного училища залізничного транспорту, у квітні 2017 року, розпочав свою трудову діяльність на посаді слюсаря з ремонту рухомого складу 3 розряду ремонтно-вагонного депо Шепетівка», - розповідають про загиблого військового жителі громади.

Володимир Рой. Фото: Шепетівської міськради

3 16 березня 2023 року Володимир Рой працював на посаді помічника машиніста тепловоза локомотивного депо Шепетівка.

«Володимир був висококваліфікованим, технічно грамотним та відповідальним працівником, не зважаючи на свій юний вік користувався повагою та авторитетом в колективі. Любив жартувати», - згадують про нього колеги по роботі.

У травні цього року Володимир Рой був мобілізований до Збройних сил України. До початку липня військовослужбовець проходив базову загальновійськову підготовку на території Великої Британії, після чого був направлений на східний напрямок фронту.

У Героя залишилися батьки й старший брат.

«Світлі, чисті спогади про Володимира Роя та його щира усмішка назавжди залишаться в пам'яті рідних, друзів та колег. Герої не вмирають», - йдеться у повідомленні Шепетівської міськради.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую