ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на Хмельниччині: тиждень тепла та майже без опадів

Суспільство 803

Яку погоду прогнозують з 19 по 24 вересня.

Вересень продовжує зігрівати теплими днями, хоча ночі та ранки дедалі більше нагадують, що на календарі осінь. Утім, і цього тижня на Хмельниччині пануватимуть високі температурі показники. Крім того, дні та ночі будуть майже без опадів. Отож, яку погоду прогнозують у Хмельницькій області з 19 по 24 вересня – у прогнозі на сайті «Є».

За прогнозом Українського Гідрометеоцентру, вночі 19 вересня буде хмарно з проясненнями та 11-13 градусів тепла. Вдень у вівторок прогнозують від 24 до 26 градусів вище нуля. А ось опади ймовірні в другій половині дня на півдні та центрі Хмельниччини.

У середу, 20 вересня, за даними ресурсу «Метеопост», нічна температура повітря буде в межах 15 градусів вище нуля. Вдень повітря прогріється до 25 градусів з позначкою плюс. Без опадів.

21 вересня, четвер, може стати одним із найтепліших днів цього тижня. Вночі прогнозують 14-16 градусів тепла, вдень – від 25 до 27 градусів вище нуля. Опадів не прогнозують.

Схожою може бути погода і в п'ятницю, 22 вересня. Нічна температура повітря буде в межах +14…+16, а денна – 25-27 градусів з позначкою плюс. Сонячно та без опадів.

У суботу, 23 вересня, синоптична ситуація майже не зміниться. Прогнозують до 16 градусів тепла вночі та до 26 градусів вдень. Опадів не прогнозують.

А вже в неділю вночі повітря може прогрітися до +18 градусів. Та вдень, 24 вересня, будуть справжні температурні гойдалки – від 17 до 22 градусів тепла. Це пов'язано із тим, що значну частину Хмельниччини «накриють» дощові хмари. А в другій половині дня можливі дощі з грозами.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую