ye-logo.v1.2

У Хмельницькому офіційно визнали банкрутом «Цивільжитлобуд», який роками не виконував зобов'язань

Суспільство 7123
Будинок на Львівському шосе здали експлуатацію у 2015 році, хоч інвестори мали заселитись туди ще у 2013-2014-ому
Будинок на Львівському шосе здали експлуатацію у 2015 році, хоч інвестори мали заселитись туди ще у 2013-2014-ому. Фото: invest.km.ua

Протягом років за забудовником тягнулася репутація «найменш совісного у місті».

У Хмельницькому Господарський суд визнав банкрутом компанію-забудовника «Цивільжитлобуд», яка понад десять років не виконувала зобов'язання перед вкладниками коштів у нерухомість. Найближчим часом на фірму чекає процес ліквідації. Таке повідомлення оприлюднив Верховний суд України.

Після себе «Цивільжитлобуд» залишив два багатоповерхові будинки – 180-квартирний на вулиці Львівське шосе, 33/2 та 120-квартирний на вулиці Інститутській, 6б. Обидва проєкти прострочили терміни будівництва - на це протягом кількох років жалілися вкладники.

Будинок на Львівському шосе здали експлуатацію у 2015 році, хоч інвестори мали заселитись туди ще у 2013-2014-ому роках. Під час заселення люди виявили, що до багатоповерхівки не провели світло та газ. Тоді міський голова назвав «Цивільжитлобуд» «найменш совісним забудовником у місті», писало видання vsim.ua.

У 2018 році інвестори довгобуду на Інститутській, в який вклались ще у 2007, вийшли на вулиці і влаштували протест, аби привернути увагу до недотримання обіцянок забудовника. А вже 2020 році вони звернулись з позовом на підприємця до суду. За словами їхнього адвоката, що будинок мали здати в експлуатацію ще у 2011 році, але добудували лише в липні 2019-го. Водночас жоден із клієнтів компанії на той час не отримав документи для оформлення права власності на квартиру.

За даними YouControl, підприємство «Цивільжитлобуд» було зареєстроване у 1995 році на Онишко Тамару Юріївну. Цікаво, що ця підприємиця дотична ще до низки хмельницьких фірм, що пов'язані з будівництвом. Зокрема, йдеться про «Мега-Онікс», «Аструм-Віта», «Висотник Плюс», «Активмаркеттрейд», «Хмельницькприватбуд», а також «Жилбуд» у Лісових Гринівцях.

Читайте також: Аварія на Ярмолинеччині: зіткнулися вантажівка і трактор

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую