ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на тиждень: насолоджуємося вересневим теплом

Суспільство 1788

На Хмельниччині прогнозують комфортну погоду.

Останній тиждень вересня буде схожим на попередні. В області й надалі спостерігатимуться високі температурні показники повітря, а на опади не слід очікувати. Отож, яку погоду прогнозують на Хмельниччині з 26 вересня по 1 жовтня – детальніше у прогнозі на сайті «Є».

За прогнозом Українського Гідрометеоцентру, 26 вересня вночі температура повітря становитиме 12-14 градусів тепла, а вдень стовпчики термометрів сягатимуть 25-27 градусів з позначкою плюс. Опадів не прогнозують.

У середу, 27 вересня, нічна температура повітря підвищиться до +15…+17. Такий прогноз міститься на ресурсі «Метеопост». А вдень сонечко прогріє повітря до 27 градусів тепла.

Схожою погоду буде у четвер та п'ятницю. 28 та 29 вересня, за прогнозом на ресурсі «Meteoprog», нічна температура повітря коливатиметься в межах 15-17 градусів, а денна – 25-27 градусів вище нуля. Дощів не прогнозують.

В останній день вересня, в суботу, 30 вересня, стане на кілька градусів свіжіше. За даними «Ventusky», вночі буде до +14, а вдень стопвчики термометрів показуватимуть не більше 25 градусів тепла. Буде невелика хмарність, але без опадів.

Та вже в неділю, першого жовтня, стане ще прохолодніше. Якщо вночі прогнозують 11-14 градусів тепла, то вдень – не більше 19 градусів з позначкою плюс.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую