ye-logo.v1.2

Масована ракетна атака 8 липня: що відомо станом на зараз

Суспільство 634
Серед об
Серед об'єктів, які потрапили під російський ракетний удар, - житлові будинки, приміщення дитячої лікарні «Охматдит» у столиці. Фото: facebook.com/MNS.GOV.UA

Досі триває ліквідація наслідків російських ударів на кількох локаціях у Києві.

В українських містах, по яких вчора, 8 липня, росія нанесла ракетні удари, тривають рятувальні операція. Нагадаємо, окупанти вдарили ракетами по Києву, Дніпру, Кривому Рогу… Серед об'єктів, які потрапили під російський ракетний удар, - підприємства, житлові будинки, приміщення дитячої лікарні «Охматдит» у столиці. Станом на ранок 9 липня, як повідомив Президент Володимир Зеленський, відомо про 38 загиблих, серед них четверо дітей. 27 загиблих – у Києві, 11 – на Дніпропетровщині. Понад сотня людей зазнали поранень.

За інформацією Державної служби України з надзвичайних ситуацій, досі триває ліквідація наслідків російських ударів на трьох локаціях у столиці. Зокрема, на місці удару по дитячій лікарні та багатоквартирного будинку в Шевченківському районі Києва.

На місці ракетного удару по лікарні продовжують розбирати завали.

За інформацією Міністерства охорони здоров'я, на момент ракетного удару в «Охматдиті» перебувало понад 600 пацієнтів і щонайменше стільки ж працівників лікарні. Пошкоджені чотири та зруйнований один корпус лікарні. Повного руйнування зазнав корпус токсикології з відділенням хронічних та гострих інтоксикацій (де дітям проводять діаліз). У старому хірургічному корпусі вибито майже всі вікна, зазнали значних пошкоджень два хірургічні та два соматичні відділення, відділення інтенсивної терапії та операційний блок. У новому, зведеному лише нещодавно, корпусі пошкоджено 12 відділень, з них 8 - хірургічних, 5 - онкологічних, дві реанімації, операційний блок, відділення радіології та променевої терапії. Втрачена також частина єдиної в країні онкогематологічної лабораторії.

Зазначають, що «Охматдит» тимчасово не надаватиме медичні послуги пацієнтам за напрямами «Токсикологія» та «Невідкладна медична допомога». Призупинив роботу і травмпункт.

У Києві 9 липня оголошено днем жалоби.

Як повідомляє «Радіо Свобода», масована ракетна атака РФ сталася напередодні початку саміту НАТО, який проходитиме 9 – 11 липня у Вашингтоні. Наразі президент США Джо Байден заявив, що на саміті будуть оголошені нові заходи з посилення протиповітряної оборони України, щоб допомогти захистити українські міста та людей.

На місці ракетного удару по лікарні продовжують розбирати завали. Фото: facebook.com/UA.National.Police

На момент ракетного удару в «Охматдиті» перебувало понад 600 пацієнтів і щонайменше стільки ж працівників лікарні. Фото: facebook.com/moz.ukr

Пошкоджені чотири та зруйнований один корпус лікарні. Фото: facebook.com/moz.ukr

Фото: facebook.com/moz.ukr

Фото: facebook.com/moz.ukr

Фото: facebook.com/moz.ukr

Фото: facebook.com/moz.ukr

Розбір завалів багатоквартирного будинку у Шевченківському районі Києва тривав всю ніч. Фото: facebook.com/MNS.GOV.UA

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую