ye-logo.v1.2

У Хмельницькому вшанували загиблого у Донецьку чорнобильця

Суспільство 2253

Сотня подолян вийшла на майдан Незалежності, щоб висловитися з приводу смерті Геннадія Конопльова

Хмельничани, які вийшли на головну площу області, не лише говорили про загибель донеччанина під час демонтажу наметів у Донецьку 27 листопада, а про свою підтримку чорнобильцям, які вимагають від влади платити їм те, що передбачено законом. «Влада нахабно почала нас «топтати», - заявив славутчанин Анатолій Казіміров з громадської організації «Край». – І роблять це з найнезахищеними людьми: з інвалідами, ветеранами, пенсіонерами. На те, що нині відбувається, страшно дивитися. Ми зібралися, щоб підтримати і донецьких шахтарів, і донецьких афганців, і всіх чорнобильців, пенсіонерів, дітей війни. Ми єдині та маємо сказати тим, хто нас почав «топтати», своє різке слово. Воно має бути конкретним, таким, як ці «конкретні пацани».

«Нас сьогодні не так вже й багато, оскільки часу збирати людей не було, - каже Надія Кнець, голова ради профспілки захисту підприємництва в Хмельницькій області. – Ми ж не могли передбачити смерть людини! Але ті, хто прийшов на майдан, мають дати владі зрозуміти, що, в разі потреби, ми будемо щодня виходити на площу».

Учасники мітингу пам’янули Геннадія Конопльова хвилиною мовчання, поклали квіти до скульптури «Віра. Надія. Любов» та запалили лампадки.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую