ye-logo.v1.2
17 Жовтня, 2019

«Великі» люди Хмельниччини ставлять маленькі ялинки

Тетяна ЗАХАРЧУК, Леся БОРОВЕЦЬ Суспільство 3605
Ялинка у Василя Птащука добре вписується в інтер'єр його кабінету
Ялинка у Василя Птащука добре вписується в інтер'єр його кабінету. Фото: Євгенія Дорофєєва

Напередодні зимових свят наші кореспонденти завітали у гості до хмельницьких чиновників, аби з’ясували, чим вони прикрасили свої кабінети й у що вбрали новорічних красунь

А на верхівці – зірка
Василь Птащук, начальник Хмельницького міського відділу УМВС України в Хмельницькій області, ялинку у себе в кабінеті поставив у день Святого Миколая. Вона невеличка, штучна, десь півметра заввишки, стоїть на столі і гарно вписується в інтер'єр, адже кабінет у нього в зелених тонах. «Ялинку мені подарували минулого року на свято Миколая в рамках акції задля збереження живої природи, – каже Василь Кіндратович. – Звісно, прикрашав лісову красуню власноруч, трішки допомагала секретарка. Іграшкові прикраси люблю різнокольорові та різні за розмірами, тому саме такі й повісив на ялинку, а верхівку прикрасив зіркою. Поруч з ялинкою завжди ставлю Діда Мороза зі дзвоником у руках. Загалом, в кабінеті, як на мене, вже панує атмосфера новорічних свят».

Нехай маленька, але жива
Це обов’язкова умова до новорічного деревця Аркадія Флаксемберга, головного лікаря Хмельницької обласної лікарні. Лише тоді, впевнений він, у кабінеті витатиме справжній новорічний дух свят, що наближаються. Аби деревце якомога довше тішило усіх своїм виглядом і свіжим запахом, Аркадій Семенович поставив його у вазу з водою, і щоденно доливає у посудину свіжу. Його лісова красуня прикрашена кількома невеличкими іграшками і свічкою. Щоправда, зважаючи на правила пожежної безпеки, останню чоловік ніколи не запалює. Усі прикраси на ялинці головного лікаря – сучасні, а ось радянські іграшки він береже для домашньої новорічної красуні у стилі «ретро». Шкода лише, що подарунків під робочою ялинкою не буває. «Зате додому Дід Мороз завжди приходить, – запевняє пан Флксемберг, – там на нього з нетерпінням чекають онучки».

Різдвяний вертеп посеред кабінету
«Шопку я купила в костьолі, – розповідає Людмила Черевченко, керуюча справами міськвиконкому. – Це макет у мініатюрі, що зображає віфлеємську стайню, у ніч Різдва Христового. З головних персонажів тут Ісус Христос, Матір Божа та святий Йосип. Вертеп разом із ялинкою розміщені на чільному місці мого кабінету. Я – католичка, тому свята для мене вже розпочалися».
Ялинка у Людмили Петрівни штучна, але традиційного зеленого кольору, стоїть на столику, що неподалік робочого місця. На ній скляні іграшки, маленькі кульки і шишки. А ще керуючій справами міськвиконкому щодня надходять вітальні листівки з найкращими побажаннями, і вони також відправляються на столик до новорічного деревця.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую