ye-logo.v1.2
14 Липня, 2020

Не все те знижка, що з “мінусом”

Суспільство 3005
Фото: автора

Передноворіччя — це не лише радість від очікування свята, ялинка, сніжинки. Це ще й період грандіозних затрат. Тому так приємно розраховувати на знижки, якими радують хмельничан магазини. Нині розпродажі - всюди, починаючи від дорогих бутиків і закінчуючи демократичними молодіжними магазинами та нав

“100 відсотків”?

Збагнути, що товар віддадуть вам задарма, важко навіть тому, хто вірить в чудеса. Але “смс-ки” з пропозицією “знижка 100 відсотків” від “Єврошопу”, яке отримали багато з хмельничан, не могли не заінтригувати навіть тих, хто не “шаленіє” від цінопадіння. Відвідали стоковий магазин і ми. Виявилося, що задарма речей тут не роздають. А пропонують обрати собі знижку, витягнувши бирку з написом, який потрібно стерти. Пропоновані знижки — від 10 відсотків. І троє покупців у нас на очах витягували саме такі. Тож розцінили ми цей трюк, як звичайнісіньку “заманилівку”.

Нові колекції під знижки не підпадають

Але, прогулявшись хмельницькими крамницями, ми дійшли висновку, що є низка речей, які справді варто купувати саме на розпродажах. До них можна віднести джинси, різного роду светри, брюки, кофтинки, літні сукенки. Спортивний одяг літніх колекцій зі знижкою можна знайти в «Мегаспорті», «Reebok», «Adidas» та «Спортландії». Молоді варто зазирнути до “Сolin's”, “Motor”, “Broadway”, «Маdoc», «Junker», «Jimmy Key», «Sela», «SevenHill», «Storm». Тут знижки стартують від 20 відсотків й іноді сягають 70.

Сукні, дешевші удвічі, на щодень та свято, костюми, брюки та інші жіночі штучки ми знайшли в бутіку “Наталі”, домі модного одягу “Dress code”. Істотні знижки й й у крамницях “Sophene”, “T.S. Siti”, “Шарлотті”, “Роладі”. Улюблені молодіжні марки Benetton, Mango, Zara, Mexx, Froggy, Patrizia Pepe з чималими знижками можна пошукати в «Променаді Олександрівському», «Либідь Плазі» та «Оазисі».

А от якщо ви бажаєте прикупити сукенку чи чоботи з нової зимової колекції, то, скоріше за все, вам знижки не запропонують. Хіба що кілька гривень “на шоколадку”.

Порада від газети “Є”: не втрачайте голову через сезонні знижки, а до кожної покупки віднесіться зважено і обдумано. Бо якщо, наприклад, нині штанці вам пропонують зі знижкою в 70 відсотків, то неважко здогадатися, що вчора на них було, як мінімум, стільки ж відсотків накрутки.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую