ye-logo.v1.2
12 Серпня, 2020

Чоловік затримав злодійку, яка вилазила з вікна його будинку

Суспільство 1541

Гастролі хмельничанки на Рівненщині: 31-річна жінка залізла через вікно у чужий будинок де на гарячому її затримав власник...

Близько полудня, 43-річний житель села Левятін Радивилівського району, порався на своїй присадибній ділянці. Раптом він почув підозрілий шум. Враховуючи те, що вдома нікого не було, чоловік вирішив перевірити чи все в порядку. Його здивуванню не було меж, коли він побачив, що з будинку через вікно намагається вилізти жінка. Але ще більше обурило господаря коли він побачив в її руках гроші і золоті прикраси, повідомили у ВЗГ УМВС України в Рівненській області. 
Четвертого квітня 31-річна мешканка міста Шепетівка Хмельницької області приїхала на Рівненщину, щоб «заробити». Але спосіб жінка обрала не законний - подумавши, що нікого немає вдома, вона відкрила вікно і залізла в перший же будинок. Там жінка знайшла майже двадцять тисяч гривень і золоті вироби. З цінностями хотіла втекти тим же самим шляхом, яким і потрапила в житло. На щастя, господар виявився пильним і затримав викрадачку на «гарячому». Прибулі за викликом на місце події правоохоронці, зафіксували факт замаху на крадіжку. За ч.2 ст.15, ч.3 ст.185 (замах на крадіжку) Кримінального кодексу України порушено кримінальну справу, за вчинення якого передбачено покарання до шести років позбавлення волі. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую