ye-logo.v1.2
3 Червня, 2020

У Хмельницькому неправомірно відмовляли у прийомі дітей до садків

Суспільство 3032

Прокуратура Хмельницької області перевірила додержання вимог Закону України "Про дошкільну освіту" в діяльності управління освіти Хмельницької міської ради.

Було встановлено, що службові особи відомства неправомірно відмовляли у прийомі до дитсадків батькам дітей 2010 року народження, повідомляє УНН, посилаючись на прес-службу прокуратури.
Крім того, управління освіти для влаштування дітей видавало направлення, яке взагалі не передбачено законом. Це спровокувало напругу та ажіотаж серед батьків, вони змушені годинами очікувати у чергах в коридорах управління для отримання цього "зайвого" направлення.

Проведеними прокуратурою міста вибірковими перевірками у дошкільних навчальних закладах встановлено, що будь-які документи, які підтверджують зарахування до них дітей, відсутні. Про зарахування малечі лише робиться запис в журналах прибуття (вибуття), де здебільшого навіть не вказується дата, особливості поведінки дитини, стану її здоров’я.

Виявлено й порушення рівного права дітей на здобуття дошкільної освіти. За направленнями управління освіти Хмельницької міськради до садочків позачергово приймали дітей, батьки яких сплачували "спонсорську допомогу" у значних розмірах – від 2000 грн і більше. На таких підставах, наприклад, у ясельну та молодшу групи ДНЗ №24 зараховано 10 дітей.

Незаконні дії працівників управління освіти Хмельницької міської ради прокурором міста опротестовані, а на усунення виявлених порушень начальнику управління внесено подання.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую