ye-logo.v1.2
25 Травня, 2020

Бордель у Хмельницькому відвідала міліція

Суспільство 8218

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Бордель по-хмельницьки. Будинок розпусти в місті організувала двадцятип'яти річна жінка. Тепер за звинуваченням у сутенерстві їй світить три роки за ґратами.

Дівчат вона знаходила через оголошення, які давала в місцевих газетах. Так само підбирала і заможних клієнтів. Усі виклики з надання сексуальних послуг приймала на мобільний телефон. Облік ретельно вела в спеціальному журналі. За три місяці жінка залучила до стародавньої професії десятьох дівчат. Більшість із них - сільські мешканки. Для надійності сутенерка забирала їхні паспорти. Дівчат та їхнього працедавця затримали. Проти жінки - порушили кримінальну справу.
Сергій Фірсов, старший слідчий міського відділу УМВС у Хмельницькій області:
- Вона винаймала двокімнатну квартиру в одному з мікрорайонів Хмельницького. На даній квартирі повії збиралися кожного дня близько 20-21 години і після того, отримуючи виклики, дана особа безпосередньо відправляла повій на виклики. Розрахунок в сумі 350 гривень за одну годину, з яких 150 гривень повії мали віддавати їй, а решту грошей в сумі 200 гривень повії мали залишати собі.Подробности-ТВ

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую