ye-logo.v1.2
27 Вересня, 2020

Алергічна реакція могла призвести до смерті

Суспільство 1714

До реанімації хлопець потрапив через вживання стероїдів

Днями до реанімаційного відділення Хмельницької обласної лікарні привезли 29-річного хмельничанина. У нього напухло і почервоніло обличчя, шия, руки та тулуб. А згодом пацієнт почав задихатися. Сам хлопець розповів лікарям, що робив пробіжку, і пробігав повз багаття, в котрому горіло щось смердюче. А ще сказав, що їв рибу.
Лікарі почали проводити реанімаційні дії. Згодом у відділення прийшла мати потерпілого і розповіла, що син займається боді-білдінгом. Він приймає стероїди, і це вже не перша подібна алергічна реакція. На щастя, його вдалося вивести з алергійного стану. За словами лікарів, хлопцеві просто пощастило, оскільки він міг задихнутися. За два дні пацієнта виписали з лікарні.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую