ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

Переродження хмельничанки Валентини на шоу «Операція Краса» (ФОТО, ВІДЕО)

Суспільство 5620 1

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Героїня четвертого випуску реаліті-шоу Операція Краса все життя обходила дзеркало стороною, так як не могла дивитися на себе. Участь у цьому проекті стало її останньою надією на нормальне життя

Як розповідає Валентина з Хмельницького, її зовнішність дуже засмучувала її і стала причиною багаторічної депресії. Вона все життя вважала себе некрасивою і в неї для цього були підстави, пише сайт IVONA  ... «Я вже звикла, що коли йду по вулиці, мені услід обов'язково сміються, кидаються образливими прізвиськами – носоріг», – зізналася жінка. Спроба позбутися від великого носа свого часу привела до того, що молодий випускник медінституту зробив ситуацію ще гіршими – скривив ніс і Валентина практично не могла ним дихати. Навіть власний чоловік іноді говорив Валентині, що все, що в ній є – це її ніс. Комплекси помножилися у сто крат. Крім того, після смерті чоловіка, виховання двох синів лягло повністю на плечі мами, яка працювала продавцем на ринку. Грошей постійно не вистачало, тому Валентина вже ні на що не сподівалася і махнула на себе рукою. Коли Валентина побачила по телевізору оголошення про кастинг нового проекту Операція Краса – вона не вірила, що зможе пробитися без грошей ... Але, спроба – не тортури, відправила заявку. У те, що диво дійсно можливо, повірила вже тільки в німецькій клініці пластичної хірургії, коли нею зайнявся доктор Майер. Їй не тільки зробили ринопластику, а й блефаропластику – підтяжку шкіри верхньої повіки. «У Німеччині, мені ніс ще рівняли, після попереднього невдалого досвіду в Твері, – каже Валентина. – Зараз нарешті дихаю нормально». Ін’єкції ботокса, позбавлення від зайвої шкіри і жиру на животі. Через два місяці Валентина побачила в дзеркалі жінку, яка вперше їй сподобалася ... «Діти дуже раді, – посміхається вона. – Знайомі теж задоволені. Раніше я завжди йшла по вулиці і чекала сміх слідом – так було завжди, без сміху за спиною не обходилося. Зараз я вже йду впевненіше, у мене зникли комплекси. І настрій відповідний!».
Операція Краса – українська версія популярного телевізійного шоу Extreme Makeover, яка 9 травня стартувала на каналі 1 +1. Кожен учасник проекту 2 місяці провів у найкращих світових клініках пластичної хірургії (Іспанія, Німеччина, Ізраїль), де доктора працювали над зовнішністю героїв.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую