ye-logo.v1.2
28 Травня, 2020

Продаєте алкоголь? Без ліцензії? Підліткам?

Суспільство 2389

На Хмельниччині за продаж алкоголю й тютюну підліткам скасовано 37 ліцензій

Аби упередити на теренах краю реалізацію алкоголю та тютюну особам, що не досягли віку 18 років податковою службою Хмельниччини за перші п’ять місяців нинішнього року в результаті перевірок виявлено 38 випадків продажу цієї високоліквідної продукції підліткам та дітям.
Боротьба з цією надзвичайно складною та болючою проблемою з глибоким соціальним корінням є одним із пріоритетів у роботі не тільки податківців, а й усіх контролюючих органів області. Адже результатом споживання алкоголю у „ніжному” віці є підвищення рівня дитячої злочинності. Як свідчить статистика понад 40 відсотків тяжких та особливо тяжких злочинів українські підлітки вчиняють саме у стані алкогольного сп’яніння. У загальному ж рахунку, кожен 9-й неповнолітній скоїв правопорушення через зловживання алкоголем.
„У справі виявлення безвідповідальних господарників, що нехтують не тільки законодавством та нормами суспільної моралі, а й духовним та фізичним здоров’ям майбутніх поколінь українців, податківці регіону досягли певних зрушень. Результати боротьби з цим ганебним явищем у краї є одними з найкращих в державі, – говорить начальник регіонального управління контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Департаменту САТ ДПС України у Хмельницькій області Михайло Тіванов. – Усіх виявлених порушників позбавлено права на торгівлю підакцизними виробами, також безвідповідальні представники бізнесу сплатять до бюджету майже чверть мільйона гривень штрафів, з яких до казни наразі надійшло 55 тисяч”, – продовжує податківець.
У загальному ж рахунку задля дотримання законності та єдиних для усіх представників бізнесу „правил гри” у сфері торгівлі алкогольними напоями й тютюновими виробами податковою службою Хмельниччини у січні-травні 2012 року перевірено 78 гравців з відповідного сегменту ринку.
„Примітним є той факт, що кількість виявлених порушень, а їх податківці встановили 108 випадків, перевищила число перевірок. На жаль, це свідчить про те, що на часі ще далеко не всі підприємці усвідомлюють, що через їх безвідповідальність люди ризикують найціннішим – власним здоров’ям” – констатує Михайло Тіванов.
Найбільш поширеними порушеннями виявились реалізація та зберігання алкогольних напоїв без марок акцизного податку – 18 фактів, продаж алкоголю за цінами, нижчими від встановлених законодавством – 11 випадків, торгівля цигарками за цінами вищими від законодавчо дозволених – 9 фактів, також встановлено 14 випадків безліцензійної торгівлі алкоголем й тютюном.
За результатами перевірок порушники сплатять до бюджету понад мільйон гривень штрафів, з них казна вже отримала майже 300 тисяч гривень донарахувань.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую