ye-logo.v1.2
13 Серпня, 2020

Знаком якості “Довіра споживача” нагороджено супермаркет “Економ”

Суспільство 3705

Уже більш ніж десять років поспіль Хмельницьке обласне товариство споживачів присвоює знак “Довіра споживача” кращим підприємствам та закладам краю, що працюють у різних сферах життя.

Хмельничани визначилися із закладом торгівлі, якому найбільше довіряють. Свою довіру вони висловили супермаркету роздрібної мережі продуктів харчування “Економ”, що розташований на Львівському шосе, 18. Свідоцтво на право використання знаку у рекламі власних послуг з найкращими побажаннями вручила голова правління Товариства споживачів Хмельницької області, перший віце-президент Всеукраїнської федерації споживачів “Пульс” Ірина Назаревич.
Як повідомив президент Спілки “Якість Поділля” Василь Любовецький, який також взяв участь у заході, “Фірма Бакалія” має великий досвід на вітчизняному ринку, понад 50 років має не тільки гарну базу, а й велику мережу магазинів. За період своєї роботи, а це понад один рік, супермаркет “Економ”, на Львівському шосе, 18, постійно удосконалював систему і методи роботи і нині його діяльність та обслуговування задовольняє, в основному, вимоги та надії споживачів.
За матеріалами вивчення стану справ та опитування, проведеного Товариством споживачів Хмельницької області за сприяння управління торгівлі міської ради, для виявлення думки громадян про якість товарів і обслуговування даний супермаркет є лідером серед торговельних закладів міста, система його роботи відповідає європейським вимогам. Окрім того, підприємство не має скарг і зауважень від споживачів. Задоволені роботою закладу і фахівці управління торгівлі, санстанції та інших контролюючих структур.
Характерною особливістю цього магазину є наявність власної випічки. Тут пропонують покупцям широкий асортимент хлібобулочної продукції, виготовленої з натуральної сировини та без розпушувачів у хлібопекарному цеху, який знаходиться у цьому ж приміщенні. Робота хлібопекарного цеху організована таким чином, що на прилавках магазину завжди є свіжоспечені вироби. Знак “Довіра споживача” закладу присвоїли на три роки.
Довідка
Роздрібна мережа “Економ” нараховує 16 супермаркетів у Хмельницькій та 2 у Вінницькій області і є частиною оптово-роздрібного підприємства ПрАТ “Фірма Бакалія”. 

khmelnytsky.com

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую