ye-logo.v1.2
6 Червня, 2020

"Хмельницькводоканал" інформує (зміни)

Суспільство 2596

У зв'язку з підготовкою МКП "Хмельницькводоканал" до роботи в осінньо-зимовий період з 22.00 14 серпня до 14.00 15 серпня будуть проводитися роботи із заміни ділянки водогону на вулиці М. Рибалка, в районі торговельного центру "Оазис".

Під час проведення зазначених робіт буде обмежене водопостачання будинків на вул. Прибузькій, 2, торговельних центрів: "Оазис", "Епіцентр", "Таврія В".
З цієї ж причини буде змінено рух пасажирського транспорту: тролейбусів №№ 1, 5, 8А, 9, 11, 11А, 12, 17; автобусів №№ 5, 7, 8, 9. На ділянці вул. М.Рибалка — пр. Миру до повороту на вул. П. Мирного — рух тролейбусів буде перекрито. Тролейбуси курсуватимуть за маршрутом: вул. Озерна - пр. Миру - Старокостянтинівське шосе - вул. Шевченка - вул. Подільська і далі за звичним маршрутом.
Рух пасажирського транспорту, маршрутні таксі і автобуси, буде здійснюватись по вул. Кам'янецькій — вул. Прибу.зькій — вул. Зарічанській - до повороту на вул. М. Рибалка і далі за маршрутом.
Адміністрація комунального підприємства “Хмельницькводоканал" просить вибачити за тимчасові незручності.
Увага! Зміни.
В зв’язку з складними погодними умовами ремонтні роботи зі заміни ділянки водогону на вулиці М. Рибалка, в районі торговельного центру "Оазис", проанонсовані раніше, переносяться. Про час їх проведення буде повідомлено додатково.
Адміністрація КП "Хмельницьводоканал" 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую