ye-logo.v1.2
31 Травня, 2020

Хмельницький готується до Дня Незалежності

Суспільство 4272

Під головуванням керуючої справами виконавчого комітету міської ради Людмили Черевченко відбулася нарада з підготовки до відзначення Дня незалежності в обласному центрі.

Присутні відповідальні працівники управлінь та відділів міської ради та керівники комунальних підприємств детально обговорили та узгодили план святкових заходів. Відсьогодні починається проведення циклу просвітницьких заходів у бібліотеках міста "З днем народження, країно!". 16 серпня буде проведено благодійну акцію "Готуємо дітей до школи" для дітей з багатодітних родин.
Також передбачено низку спортивних заходів: кубок міста з шахів та кубок міста з футболу; 17-19 серпня - міський турнір з футболу серед ветеранів спорту пам’яті Р.Саркісова; 23-26 серпня - міські змагання з велоспорту “Тур братів Стародубів” серед ветеранів спорту та інші.
Впродовж тижня в рамках святкування буде проведено чимало інших цікавих просвітницьких та розважальних заходів.
В День державного прапора, 23 серпня, о 9.00 розпочнеться урочиста церемонія підняття жовто-блакитного стягу на майдані Незалежності.
Офіційні урочистості з нагоди 21-ї річниці незалежності України за участю представників органів державної влади, місцевого самоврядування, депутатів рад всіх рівнів, представників громадсько-політичних об’єднань та трудових колективів проводитимуться безпосередньо у день свята - 24 серпня. Зранку в релігійних храмах міста відслужать молебні за Україну та український народ. Офіційні заходи розпочнуться о 9.00 покладанням корзин і квітів до пам’ятника Т. Г. Шевченку та урочистим врученням паспортів громадянина України та цінних пам’ятних подарунків молодим людям – жителям міста, які досягли шістнадцятирічного віку і мають особливі здобутки у навчанні, спорті, мистецтві, перемагали на олімпіадах тощо, або здійснили особливі вчинки, достойні пошани. О 10.00 відбудеться урочисте відкриття обласної Дошки пошани "Кращі люди Хмельниччини".
Також 24 серпня на майдані Незалежності працюватиме виставкове містечко "Музей під відкритим небом", обласна виставка творів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва "Барви Хмельниччини",експозиції нацменшин області, виступатимуть творчі колективи регіонів області. Цього ж дня о 14.30 у приміщенні обласної філармонії пройдуть урочисті збори з нагоди 21-ї річниці незалежності України.
Делегація Хмельницького братиме участь в параді вишиванок та у виставці писанок, які будуть проведені в Києві в День незалежності.
Святкові заходи продовжаться о 17.00 конкурсом малюнка на асфальті перед кінотеатром ім. Т. Шевченка під назвою "Дорога нам усім Україна!". О 18.00 тут пройде конкурсно-розважальна програма.
На концертному майданчику біля кінотеатру о 17.00 хмельничани матимуть змогу послухати виступи духових оркестрів у концерті "Це моя – Україна".
На молодь чекає святкова дискотека. Завершаться урочисті заходи святковим феєрверком.
В рамках відзначення Дня незалежності 24-28 серпня у моно-театрі "Кут" пройде міжнародний фестиваль моновистав “Відлуння – 2012”.
Комунальним службам міська влада доручила забезпечити у дні святкування Дня незалежності України належний благоустрій та святково-тематичне оформлення майдану Незалежності України, вулиць та споруд міста з широким використанням державної символіки, зокрема Державного Прапора України. У місцях проведення заходів посилено охоронятиметься громадський порядок, забезпечуватиметься медичний супровід.
З нагоди Дня Державного Прапора України міська влада пропонує керівникам установ, організацій, підприємствам різних форм власності та жителям міста 23-24 серпня прикрасити свої приміщення, помешкання і балкони державними прапорами України.
Міська влада запрошує хмельничан взяти активну участь у святкових заходах і гідно відзначити день народження незалежної України.

За матеріалами Хмельницької міської ради  

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую