ye-logo.v1.2
25 Жовтня, 2020

Знахарка Валентина: «Мені «поробляла» рідна сестра»

Суспільство 22736 2
За межею реального. Фото photographic.com.ua
За межею реального. Фото photographic.com.ua

Жінка стверджує, що робити зло може будь-хто, навіть близькі родичі

«Я до 40 років була сама, - розповідає знахарка. - Якось так виходило, що чоловіки мною не цікавилися, а самій до них підходити не дозволяла сором’язливість. Так би й доживала віку, якби випадково, лежачи в лікарні, не розговорилася з однією жінкою. Та довго до мене придивлялася, а потім сама підійшла і сказала: «Віковуха ти. А зробила це твоя рідна сестра, відьма». Бабуся була знахаркою, розповіла мені багато чого цікавого про мою долю. Потім я не раз до неї їздила, а коли бабуся померла, дещо з її знань дісталося мені. І тоді я сама побачила, що моя сестра справді відьма».  
Сьогодні наша розмова зі знахаркою із Ярмолинеччини, пані Валентиною.
- А звичайна людина відьму може розпізнати?
- Це важко, хоча, якщо бути уважними, можна спробувати. У відьом, зазвичай, різнокольорові очі. Одне може бути блакитне, інше - коричневе. У відьми гострий неприємний погляд. А ще такі люди приносять біду тим, з ким близько спілкуються. Наприклад, у нас в селі була жінка, у подруг якої зовсім молодими помирали діти. Один помер уві сні, інший потрапив під поїзд, третій повішався… Сама вона до церкви не ходила, бо, як сама розповідала, поряд з храмом її починало ламати і нудити.
Але таке рідко буває. Зазвичай, відьми навіть дуже полюбляють ходити до церкви, набиратися там сили й енергії і там же наводити порчу. Вони навіть ходять на вичитки до монахів, які виганяють злих духів, але намагаються ставати чим подалі, бо священики, які мають таку силу, їх бачать і одразу ж виганяють.
В церкві відьми намагаються ставати біля підставки, куди люди ставлять свічки, гасять їх, «випадково» ставлячи гнітом донизу. Тому стійте біля своєї свічки і не дозволяйте нікому вирішувати, коли час її загасити і викинути. Інші просто стоять, непомітно схрестивши пальці рук або самі руки, при цьому ліва має бути на правій. Коли всі стають на коліна, відьми теж стають, але ноги в них при цьому схрещені. А ще відьми завжди стоять обличчям до вівтаря, навіть виходять спиною, тому що промені від ікон печуть їх у спину.
- А чи можна, знаючи, що певна жінка є відьмою, якось рятуватися від неї?
- Можна спробувати, якщо відьма не дуже сильна. Почепіть на двері й вікна свого дому траву крушини. Вона допомагає руйнувати відьомські чари, адже відомо, що її вплітали в терновий вінок Ісуса Христа.
Можна розкласти по кутках і носити при собі кропиву, траву чорнобиль, плакун-траву і папороть. Можна так само почепити гілочку ялівцю, який виганяє злих духів і оберігає від різних пороблень. Або ж чортополох, що відганяє нечисту силу.
Якщо вам здається, що на вас наводять порчу, протягом 15 хвилин проваріть чортополох у трьох літрах води і вилийте настій у ванну, в якій маєте купатися. Якщо ви ще носитимете при собі шишки цієї рослини, то можете не боятися ніяких порч.
Буває таке, що людина чує чиюсь присутність у домі. Люди часто розповідають, що увечері або вночі таке відчуття, що за спиною хтось є і ледь не дихає в потилицю. Одна жінка вночі прокинулася, а поряд з ліжком стояла темна тінь. Вона подумала, що то хтось із домашніх, заговорила до нього, а у відповідь - тиша. Коли ж жінка спробувала торкнутися його ногою, тінь розсіялася. Таке буває досить часто. Зазвичай ми самі впускаємо до себе в помешкання всяку нечисть. Постукає хтось чи гукне з-за порогу, людина не питаючи, хто там, відчиняє, а за дверима - нікого. А істота вже в неї вдома і тепер буде ночами витягувати з хазяїв життя і сили. Хоча, буває, хтось навмисне насилає таких гостей.
А щоб такого не сталося, і ніяка нечисть не могла увійти у ваш будинок, розітріть у порошок сухий будяк і насипте його під поріг, а в коридорі у щілини між дошками. Робіть таке раз на місяць і матимете спокій.
- А чи можна собі допомогти при жіночих хворобах?
- Можна. Але потрібно вірити в це. Ось змова від жіночих кровотеч. Візьміть гребінець, яким розчісуєтеся, і наговоріть на нього: «Мати жильна, мати тілесна, візьми і піди на разстанях. Це твоє (змахніть рукою з лівого коліна), а це - моє (вдарте по правому коліну) Амінь». Потім посидьте на гребінці півгодини. І так щовечора, доки кровотечі не припиняться.
А ось змова від жіночих хвороб. Візьміть лівою рукою стільки шпильок, скільки можете взяти, і кажучи: «Як цим шпилькам лежати в каламутній воді,
не спливти ні на ранковій, ні на вечірній зорі, так би і моїй хворобі згинути в каламутній воді, не спливати ні на ранковій, ні на вечірній зорі. Амінь», вкиньте їх у річку чи в озеро.
Змова від безпліддя. На повний місяць, у четвер, візьміть воду з трьох колодязів. З першого - до сходу сонця, з другого опівдні, з третього - після заходу сонця. Злийте воду в одну склянку, вкиньте в неї прикрасу з аметистом або сам камінь. Настоюйте протягом ночі, а вранці наступного дня випийте. Ще можна пити воду, настояну на повному місяці у його третій, сьомий і дев'ятий день. На цій воді можна готувати й цілющі відвари.
А ось народні ліки від раку. Особливо шлунка і кісток. Протягом місяця тричі на день потрібно приймати столову ложку меду з чайною ложкою кориці. А якщо здорова людина буде щодня пити чай з медом і корицею, вона довго буде молодою і повною сил. Жінкам, які хочуть довго бути молодими, треба пити чотири рази на день по чотири ковтки такого чаю: на три склянки води кидаємо ложку кориці, кип’ятимо і охолоджуємо. Потім туди добавляємо чотири столові ложки меду (мед взагалі ніколи не можна нагрівати).
- А тепер дайте кілька порад закоханим.
- Якщо ваш коханий більше вами не цікавиться, можна змусити його дати про себе знати. Пізно ввечері, а краще вночі, на повний або зростаючий місяць, і обов’язково у вітряну погоду, на розпечену сковороду насипте пригорщу чорного перцю в горошку і грійте на маленькому вогні. Коли перець почне підстрибувати і тріскатися, скажіть: «Як цей перець мечеться і томиться, так нехай (ім'я чоловіка) томиться до тих пір, доки до мне не з’явиться». Повторіть сім разів і викиньте перець прямо зі сковороди (в руки не брати) у вікно за вітром. Протягом місяця ваш коханий з’явиться.
Якщо хочете побачити свого милого уві сні або дізнатися, чи ваш хлопець - це ваша доля, викличте його у свій сон. Робиться це три п’ятниці підряд. Спаліть біля відчиненого вікна (кватирки) пучок соломи. При цьому кажіть: «Іди, дим, до раба (ім'я), щоб за вітром серпанок крутився і крутився, щоб я моєму милому щоночі уві сні снилася. Амінь». Одну соломинку покладіть під подушку. Якщо коханий присниться, бути вам разом.
Якщо ж хочете самі приснитися коханому, перед сном на спадаючий місяць біля дверей хати (на балконі, якщо живете у квартирі) запаліть соснову гілочку і тричі скажіть на неї: «Дим, вогонь, до (ім'я коханого) припонь. Я покрутилась (повернутися тричі за годинниковою стрілкою) і тобі наснилась. Амінь». Гілочку загасіть у посудині з водою і скажіть: «Приснюся». Потім її можна спалити або викинути.
 

Коментарі:

Serhio 17.09.2012 00:16

так нІхто і не рекламує нічого. так написали собі ні про що)))

irina davidiuk 13.09.2012 23:38

Так заборонили ж рекламу всяких "ясновидящих-знахарів-екстрасенсів")))

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую