ye-logo.v1.2
5 Квітня, 2020

Перших 20 призовників Хмельниччини провели на службу до Збройних сил України

Суспільство 2383
Фото: http://www.khmelnytsky.com

Це перша відправка громадян призовного віку з обласного центру та Хмельницького району у рамках осіннього призову.

Проводи відбулися на збірному пункті Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату. 
Від міської ради, міського голови Сергія Мельника новобранців з урочистою і пам’ятною подією в їхньому житті привітав виконувач обов’язків завідувача відділу з питань оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами міської ради Микола Балагун.
Звертаючись до призовників, він наголосив, що в усі часи захищати Батьківщину було почесним і гідним обов’язком громадян. Микола Анатолійович побажав юнакам міцного здоров’я, чесно і добросовісно виконати свій військовий обов’язок, змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні батьки.
Щирі та теплі напутні слова новобранцям висловила психолог Хмельницького центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді управління молоді та спорту міської ради, яка очолює напрям військово-патріотичного виховання, Наталія Корольова. На згадку кожен новобранець отримав від центру та управління молоді та спорту подарунки та пам’ятку військовослужбовцю строкової служби, яка, за словами Наталії Михайлівни, допоможе зорієнтуватися під час служби у Збройних силах України, подолати як зовнішні труднощі, так і внутрішні проблеми, притаманні молодій людині.
З короткими промовами та настановами виступили член міської ради організації ветеранів України Микола Мазій, представники обласної бібліотеки для дітей та юнацтва.
Упродовж жовтня-листопада з міста Хмельницького на строкову військову службу до Збройних сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань направлять 125 юнаків. Про це повідомив військовий комісар Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату полковник Віктор Тамбовець. За його словами першу партію молодого поповнення буде направлено до військових частин спеціального призначення, що дислокуються у місті Хмельницькому та Хмельницькій області, а також Президентського полку – у Києві. Решта хмельничан проходитимуть службу у Внутрішніх військах МВС України, Військово-морських силах, військових формуваннях різних родів військ Збройних сил України, розташованих по всій Україні. 

Прес-служба Хмельницької міської ради

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую