ye-logo.v1.2

Зверніть увагу на чужий біль!

Суспільство 1593

У Кам'янці-Подільському городянам мешканцям нагадали про проблеми невиліковно хворих.

У рамках реалізації проекту «Чужого болю не буває» з ініціативи асоціації сімейних лікарів міста студентами медичного училища, які до речі завжди активно долучаються до участі в таких акціях, на вулиці Соборній проводилась роздача інформаційних матеріалів, що були надані міжнародним фондом «Відродження».

Зміст листівок черговий раз нагадав мешканцям міста про проблеми невиліковно хворих, проблеми доступності до знеболюючих засобів та необхідності відкриття хоспісу.

Захід приурочений до Всесвітнього дня хоспісної і паліативної допомоги проводиться щорічно в другу суботу жовтня.

Організатором Всесвітнього Дня хоспісної та паліативної допомоги є Світовий Альянс паліативної допомоги, куди входять національні та регіональні організації, які підтримують розвиток хоспісної та паліативної допомоги у всьому світі.

Хоспіс є однією з форм паліативної допомоги – це спеціалізована медична установа для догляду за невиліковно хворими людьми в кінці життя. Філософія хоспісу стверджує, що хоспіс – це не «будинок смерті», але «будинок життя».

Цілі Всесвітнього Дня хоспісної та паліативної допомоги полягають у підвищенні інформованості світової громадськості про проблеми паліативної допомоги та хоспісів, сприяння у створенні умов для того, щоб люди могли висловити свої думки про проблему; підвищення розуміння медичних, соціальних, практичних і духовних потреб людей, які мають невиліковні захворювання та членів їх сімей; сприяння становленню та розвитку благодійних фондів, здатних підтримувати та розвивати рух хоспісної та паліативної допомоги у всьому світі.
Інформує "Вже Інфо" 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую