ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

Знайшов - продав

Суспільство 1948
Фото: http://ru.wikipedia.org

Житель Хмельниччини займався продажем наркотиків, які знайшов на одному з полів на околиці села.

На Хмельниччині затримали молодого чоловіка, в якого вилучили 10 кілограмів коноплі. Про цк повідомили в Управлінні МВС України у Хмельницькій області.

 

Версію 23-річного молодика про випадково знайдену ділянку з дикою коноплею посеред покинутого поля наразі перевіряють слідчі Деражнянського районного відділу міліції.

Підозрюваний, який не мав постійного місця роботи, запримітив плантацію нарковмісної рослини ще влітку. За деякий час підприємливий молодик зібрав «урожай» та насушив більше 10 кілограмів вартісної сировини, один грам якої за цінами «чорного ринку» коштує 30 гривень. На момент затримання чоловік уже встиг продати частину свого товару.

Правоохоронці наразі встановлюють коло осіб, які могли бути причетними до злочинного бізнесу подолянина, а от сам він з великою вірогідністю отримає суворе покарання за скоєне. Згідно частини 3 статті 307 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів», хлопцеві загрожує до 12 років позбавлення волі. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую