ye-logo.v1.2
3 Червня, 2020

Кам'янчани розміновують Афганістан

Суспільство 1530
Фото: http://novini.net.ua/

Український персонал продовжує на високому рівні виконувати завдання у складі Міжнародних сил сприяння безпеці в Ісламській Республіці Афганістан

Група з протидії саморобним вибуховим пристроям під керівництвом майора Валентина Мельничука і група знищення вибухонебезпечних предметів, очолювана підполковником Ігорем Маматовим щодня здійснюють перевірку злітно-посадкової смуги аеропорту міста Чагчаран у провінції Гор, а також перевіряють автомобільний транспорт на наявність вибухонебезпечних предметів. Допомагає українським миротворцям спеціально підготовлений ротвейлер на прізвисько Рема.

Наші сапери ретельного оглядають дротяні загородження і сигнальні міни навколо передової оперативної бази литовського військового контингенту, проводять роботу з утримання інженерних загороджень по периметру FOB “SHIELD”.

Лише протягом жовтня українські сапери перевірили на наявність вибухонебезпечних предметів 110 одиниць транспортних засобів, майже 200 кілометрів шляхів та понад 2 гектари території. Водночас, вони знищили 18 одиниць вибухонебезпечних предметів та один саморобний вибуховий пристрій, замінили 14 сигнальних мін.

У вересні діяльність українського персоналу в Ісламській Республіці Афганістан перевірив Міністр оборони України Дмитро Саламатін. Зокрема, глава оборонного відомства дав найвищу оцінку фаховій підготовці та професіоналізму офіцерів і військовослужбовців за контрактом Центру розмінування Збройних Сил України, які проходять службу в складі Литовської групи з розбудови провінції Гор.

Інформує "Вже інфо"

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую