ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині ОПОРА фіксує перші передвиборчі порушення

Вибори 4433
«Рекламу Вадима Лозового було розміщено на конструкції ще до його реєстрації кандидатом», — ОПОРА
«Рекламу Вадима Лозового було розміщено на конструкції ще до його реєстрації кандидатом», — ОПОРА. Фото: oporaua.org

На білборді з колишнім головою Хмельницької облдержадміністрації відсутні вихідні дані.

 Днями спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА неподалік Красилова, який є частиною виборчого округу №189, виявили білборд із самовисуванцем Вадимом Лозовим. На рекламі з колишнім головою облдержадміністрації були відсутні вихідна інформація, чого вимагає Закон України «Про вибори народних депутатів України»

За інформацією Громадянської мережі ОПОРА, 13 червня Центральна виборча комісія зареєструвала Вадима Лозового кандидатом у народні депутати України в окрузі №189. Наступного дня спостерігачі виявили білборд із зображенням кандидата, логотипом партії «За конкретні справи» і написом: «Рік, що змінив Хмельниччину. Перше місце в Україні по об’єднанню громад. Створено 47 ОТГ. Вадим Лозовий».

«Відомості про замовника матеріалів, установу, що здійснила їх друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск на білборді відсутні. Крім того, рекламу Вадима Лозового було розміщено на конструкції ще до його реєстрації кандидатом», — повідомляє ОПОРА.

Читайте також: Указ президента про звільнення Лозового опублікований

 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую