ye-logo.v1.2
29 Травня, 2020

Хто ще бажає представляти Хмельниччину в парламенті

Вибори 4927
На семи округах Хмельниччини ЦВК зареєструвала 96 кандидатів
На семи округах Хмельниччини ЦВК зареєструвала 96 кандидатів. Фото: автора

Центральна виборча комісія України оприлюднила список кандидатів одномандатних округах.

Прийом документів для учасників позачергових виборів до Верховної Ради України, які відбудуться 21 липня, завершився 20 червня. Утім, Центральна виборча комісія мала час до 25 червня розглянути усі документи та прийняти рішення – кого зареєструвати, а кому відмовити.

І ось у ЦВК оприлюднили майже стовідсоткові дані щодо учасників виборчих перегонів (ще є ряд справ у судах, а тому можливі зміни). Сайт «Є» вже аналізував ситуацію на семи одномандатних округах Хмельниччини, коли на них було зареєстровано 36 кандидатів. Цього разу розповідаємо про інших 60, адже всього до парламенту за сім перепусток (по одній на кожному з округів), «змагатимуться» 96 людей.

Округ №187 (частина міста Хмельницького (виборчі дільниці № 681455 – 681530, 681532, 681533, 681535, 681536, 681560, 681562):

Вслід за шести раніше зареєстрованими кандидатами, ЦВК оприлюднила інших сім.

Додалися два самовувисуванці. Олександр Галко є старший викладач кафедри права Хмельницького інституту соціальних технологій «Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна». Йде на вибори і екс-керівник міської організації «Партії регіонів», депутат Хмельницької міськради від партії «За конкретні справи», директор ПВРП «Мазсервіс» Анатолій Собко.

Решта «новачків» - під партійними прапорами. Броніслава Бейдерман, яка працює вчителькою в ліцеї №17, а до серпня 2016 року більше двох десятків років була директором цього навчального закладу, йде на вибори від партії «Опозиційна платформа – За життя». А Руслан Миронов, тимчасово непрацюючий 37-річний хмельничанин, - від «Опозиційного блоку». Партія «Сила і честь» висунула на цей округ Олег Слободяна, який мешкає у Борисполі Київської області та є прес-секретарем в Департаменті апаратної роботи та комунікації Адміністрації Державної прикордонної служби України. Від пропрезиденської партії «Слуга народу» йде Микола Стефанчук, рідний брат Руслана, який в травні був призначений радником президента у парламенті, а 25 червня звільнений з цієї посади та водночас призначений представником Глави держави у Верховній Раді. Микола Олексійович є начальником юридичного відділу державної організації «Національний офіс інтелектуальної власності». Від «Батьківщини» округ №187 «штурмує» В’ячеслав Неволько, киянин, помічник-консультант народного депутата Тетяна Чорновол.

Округ №188 (частина міста Хмельницького (виборчі дільниці № 681427 – 681454, 681559, 681563, 681565, 681566), Волочиський, Хмельницький райони):

Було два кандидати, стало шість. І це найменше кількість бажаючих серед усіх округів на Хмельниччині. Отож, про «новачків».

Самовисуванцем йде 57-річний хмельницький підприємець Віктор Кліщ, для якого це будуть вже не перші вибори. До прикладу, у 2002 році він балотувався до міської ради від «Нашої України», а в 2014 році – до парламенту від «Зелених».

«Слуга народу» на цей округ виставила головного лікаря Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни Оксану Бочкарьову, яка задекларувала за 2018 рік 25 тисяч євро та 703 тисячі гривень. І все це готівкою. Ще 228 тисяч доларів – кошти, позичені третім особам. «Батьківщина» на цей округ висунула військового пенсіонера Михайла Наконечного. А ось «Опозиційний блок» - екс-керівника обласного управління освіти часів правління Віктора Януковича Віктора Очеретянка. Нині він працює першим проректором Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Округ №189 (місто Нетішин, Білогірський, Ізяславський, Красилівський, Теофіпольський райони):

Якщо декілька днів тому на цьому окрузі було дев’ять кандидатів, то тепер їх 26.

Цікавим може видатися те, що п’ятеро з зареєстрованих в останні дні ЦВК, є представники ТОВ «Епіцентр К». А саме киянии Борис Артарі-Колумб, В’ячеслав Кишко, Сергій Роженко, Олександр Солодкий та Сергій Урсакій. Всі вони самовисуванці й працюють на керівних посадах «Епіцентру», товаристві, яке належать нардепу Олександру Герезі, який, як відомо, йде по 192-му округу. Якщо згадати раніше зареєстрованого на 189-му окрузі екс-очільника Хмельницької ОДА, який нині є заступником голови ТОВ «Епіцентр К» Вадима Лозового та нардепа Андрія Шиньковича, який колись працював у цьому товаристві, то «епіцентрівців» є семеро.

Ще троє самовисуванців – представляють іншу фірму з Києва – ТОВ «Корвег». І всі вони працюють охоронцями та мешкають не на Хмельниччині. Ігор Мамекін проживає в місті Вовчанськ Харківської області, Олександр Міщенко – у Кагарлику Київської області, Василь Скобельський – у Києві.

Самовисуванцем йде і Олесандр Буханевич, який в 2006-2007 роках був головою Хмельницької ОДА. Нині ж він голова вченої ради Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова. Без партійних прапорів зареєстровані й директор ПП «Буд Кепітал Менеджмент» Юрій Рибак, який проживає в селі Волоське Деражнянського району.

Є й представники різних партій. Пенісонер з Красилова Володимир Боровик висунутий «Опозиційною платформою – За життя», в бібліотекар Нетішинської загальноосвітньої школи №2 Ольга Брень – «Опозиційним блоком». Виконавчий директор ТОВ «Грузевиця-Агро», теофіпольчанин Назарій Волкотруб, йде від «Радикальної партії Олега Ляшка», тимчасово непрацюючий мешканець Харківської області Віталій Гордієнко – від «Батьківщини». Адвоката з Хмельницького Олену Копанчук висунула партія «Слуга народу», інспектора Управління Держпраці у Хмельницькій області Юрій Шубарського з Кам’янця-Подільського – партія «Разом сила». Депутат Хмельницької облради Олександр Миклуш, який був обраний від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», «штурмує парламент від партії «Сила і честь».

Округ №190 (міста Славута, Шепетівка, Полонський, Славутський, Шепетівський райони):

До чотирьох кандидатів раніше зареєстрованих, додалися ще шестеро.

Міський голова Славути Василь Сидор, який за 2018 рік задекларував навіть нумізматичну колекцію  висунутий на округ «Батьківщиною». А партія «Сила і честь» виставила заступника ТОВ «Енергополіс В» Василя Гаврилюка. Заступник голови правління «Благодійного фонду «Коло», хмельничанин Олексій Жмеренецький йде від «Слуги народу», в провідний інженер фінансово-економічного відділу, ДП «Служба місцевих автодоріг» з Чемеровецького району Олександр Степанишен – від «Опозицінйого блоку». «Свобода» на цей округ висунула електромонтера з Полонного Ярослава Шпега.

Ще один кадидат – Андрій Щербина, підприємець з Київщини, який йде самовисуванцем.

Округ №191 (місто Старокостянтинів, Віньковецький, Деражнянський, Летичівський, Старокостянтинівський, Старосинявський райони):

Було шість, стало 13-ть. Центрвибочком оприлюднив прізвища ще восьми кандидатів на 191-му окрузі.

Зокрема, самовисуванем йде Олександр Афанасьєв, вчитель Старокостянтинівської школи №8, який у 2014 році «штрумував» округ від «Самопомочі», а з 2015 року є депутатом Старокостянтинівської міськради від «Сили людей». Без партії «штурмує» округ і депутат облради від «Батьківщини» Михайло Бойко, який працює заступником генерального директора ТОВ «Агрохолдинг 2012». Мешканці Київщини - директор ТОВ «Транс-Альянс Україна» Лілія Мартинюк та тимчасово непрацючий Микола Шпак також є самовисуванцями.

Генеральний директор ТОВ «Автодім-Старокостянтинів» Сергій Пономарьов йде від «Опозиційної платформи – За життя», хмельницька підприємиця Марина Потапова – від «Слуги народу». «Опозиційний блок» виставив кам’янчанку, фізичну особу-підприємця Оксану Решетняк.

Округ №192 (Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький, Ярмолинецький райони):

Не два, а 13-ть. Саме стільки кандидатів у нардепи на окрузі №192. Отож, на ньому додалися…

Від «Батьківщини» - Анатолій Гуменюк з Хмельницького, який є директором ТОВ «Автотехкультсервіс». Від «Слуги народу» - директор ярмолинецького «Центру культури та дозвілля» Василь Гуменюк. Від «народного Руху України» - інженер інноваційних технологій Ярмолинецької філії ПАТ «Хмельницькгаз» Олександр Ковалевський. Безробітний мешканець Чемеровець Сергій Романчук йде від «Опозиційного блоку», а депутат облради, який був обраний від «Радикальної парті Олега Ляшка» Олег Скринчук, який очолює ПП «Україна-Агро-2С», йде від Аграрної партії України. «Радикали» ж виставили на цей округ підприємця з Хмельницького Петра Шургая. Ще один хмельничанин – начальник комерційного відділу ПП «ГВМ – Агро» Роман Ярошинський висунутий «Опозиційною платформою – За життя».

Є й самовисуванці. І, за якимось збігом обставин, як і на 189-окрузі, троє з них зі столичної охоронної фірми «Корвег». Це Олександр Дашковський, Сергій Коваль та Олександр Чернецький. Всі вони мешкають на Київщині. Самовисуванцем йде і фахівець з питань безпеки фермерського господарства «ГВМ-Агро» Олександр Мельник, який мешкає в Ярмолинцях.

Округ №193 (місто Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський та Новоушицький райони):

До семи раніше зареєстрованих кандидатів, додалися ще восьмеро. Усі «новачки» - від партій.

«Батьківщина» висунула екс-голову райради, нинішнього депутата райради Миколу Жогана, а начальник відділу безпеки з координації роботи в Хмельницькій області АТ «Укрпошта» Олександр Васільєв йде від «Опозицінйої платформи – За життя». Тимчасово непрацюючий кам’янчанин Руслан Дудзяк – від «Сили і честі», а «Народний рух України» виставив на округ киянина, інженера-конструктора ТОВ «Юкітіс» Дмитра Івахнюка. «Слуга народу» висунув на округ киянина, директора ТОВ «М-ЕНД-С» Ігоря Марчука. Депутат Кам’янець-Подільської міської ради Михайло Посітко йде від «Свободи», а директор турфірми «Аурінія» Інна Савчук – від «Радикальної партії Олега Ляшка». Від «Опозиційного блоку» - спеціаліст-інспектор праці Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Дмитро Ткачук.

Невдовзі сайт «Є» перейде і до партійних списків. Стежте за виборчим процесом на сайті «Є» в рубриці «Вибори».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую