ye-logo.v1.2
26 Листопада, 2020

Пройти обстеження хворим на гепатит С можна з 50-відсотковою знижкою

Здоров'я 2995

Юридична клініка Хмельницького університету управління і права поширює спеціальні бланки.

“Отримання аналізів з цієї хворобі є досить дороговартісним і обраховується в більшості випадків тисячами гривень. Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» наразі розповсюджує вказані бланки, що дає можливість суттєво зекономити кошти хворих. Оскільки в Хмельницькій області благодійний фонд не має партнерів, вони звернулись до нас з проханням поширити таку інформацію”, - розповідає завідувач юридичної клініки Аліна Савчук.
Для отримання таких бланків направлення звертайтесь в юридичну клініку Хмельницького університету управління та права, що розташовується за адресою: Хмельницький, вул. Володимирська, 77; тел.: (0382) 71-75-76.
До речі, за даними ВООЗ Україна посідає перше місце в Європі за темпами поширення інфекції. Гепатитом С інфіковано понад 3% громадян, що становить більше 1 млн. осіб.
За результатами дослідження, проведеного Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД в Україні (Альянс-Україна), у Хмельницькій області ВГС інфіковано16,8 % населення. Натомість, на офіційному диспансерному обліку знаходяться лише 0,13 %.
На тлі такої картини певною надією для хворих є нещодавнє прийняття Державної цільової програми протидії вірусним гепатитам, яка передбачає фінансування на придбання медичних препаратів для хворих на ВГС на рівні 65 млн. дол. США до кінця 2015 року. Також програмою передбачається залучення додаткового фінансування з обласних бюджетів.
Незважаючи на це, обласна програма фінансується лише частково. Так на 2013-2014 рік з обласного бюджету Хмельницької області виділено два мільйони гривень, що вистачить на лікування приблизно 10 пацієнтів.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую