ye-logo.v1.2

Чотири вороги травної системи

Здоров'я 2671

їх потрібно знати в обличчя!

1. Будь-який алкоголь (у тому числі і пиво).
Причому, для жінок доза алкоголю, яка травмує шлунково-кишковий тракт, вдвічі менша, ніж для чоловіків. У нашій країні близько 80 відсотків усіх захворювань печінки та підшлункової залози пов’язані з прийомом спиртних напоїв. Особливо шкідливо вживати великі дози міцного алкоголю у поєднанні з жирною чи смаженою їжею. Це може призвести до гострого алкогольного гепатиту, до гострого панкреатиту чи загострення хронічного.

2. Медикаменти.
Не секрет, що регулярний прийом  нестероїдних протиза­пальних препаратів може вик­ликати ураження слизової шлу­н­ка та дванадцятипалої кишки. До речі, виробники ліків попереджають про це в інструкції. Тому якщо вам призначили новий препарат, поцікавтеся у лікаря про його побічну дію. Крім того, щоб не болів живіт, не приймайте БАДів, якщо не вказано їхню побічну дію. Обережно ставтеся  до засобів народної медицини.


3. Дієти.
Варто пам’ятати, що тривале голодування призводить до утворення каменів у жовчному міхурі. Крім того, утримання від якихось продуктів протягом деякого часу може спричинити неприємні відчуття у шлунку та кишківнику. Якщо вчасно не припинити дієту, можна отримати серйозні захворювання

4. Мандрівки.
Гастроентерологічні захворювання, наприклад, синдром подразненої кишки, можуть бути спровоковані харчовими токсикоінфекціями, отриманими під час туристичних поїздок. Незнайома їжа може викликати збій у роботі органів травлення. Для таких випадків навіть термін є – «діарея мандрівника». Візьміть із собою у поїздку ферментні препарати та кишковий антисептик, наприклад інтетрикс.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую