ye-logo.v1.2
19 Лютого, 2019

У Хмельницькій поліклініці №2 відкрили безкоштовний кабінет психіатра

Маргарита ЧУБА Здоров'я 2241
У Хмельницькій міській поліклініці №2  надаватимуть психологічну допомогу особам, що страждають на психічні розлади
У Хмельницькій міській поліклініці №2 надаватимуть психологічну допомогу особам, що страждають на психічні розлади. Фото: khm.gov.ua

Там надаватимуть психологічну допомогу особам, що страждають на психічні розлади.

У Хмельницькій міській поліклініці №2 відкрили спеціалізований психіатричний «Кабінет розладів, пов’язаних зі стресом та медико-психологічної реабілітації їх наслідків». Про це повідомляють у прес-службі міської ради.

За інформацією прес-служби міської ради, там надаватимуть допомогу хворим на стресові розлади, проводитимуть роботи щодо профілактики поширення післястресових та психосоматичних розладів, а також психокорекційну та психотерапевтичну роботу з учасниками АТО та їх родинами.

«Консультації безкоштовні. Їх можна буде отримати у Хмельницькій міській поліклініці №2 у 10 кабінеті з 9:00 до 12:00 години. Після консультації лікар призначає індивідуальний прийом, якщо того потребує пацієнт. Ніяких направлень не потрібно. А звернутися до психіатра можуть усі жителі міста, які потребують цього виду допомоги», – кажуть у міській поліклініці.

Покази для направлення:
- психічні розлади непсихотичного характеру (емоційно-лабільні, депресивні, тривожні, легкі когнітивні);
- розлади настрою (депресивні розлади);
- невротичні, пов’язані зі стресом та соматоформні розлади (функціональні розлади серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, органів дихання, сечостатевих органів, вегето-судинна дистонія тощо).

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас