ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині з’явилася вакцина проти кору, проте вакцинуватися бажаючих мало

Здоров'я 1748
19 регіонів Хмельницької області вражені кором.
19 регіонів Хмельницької області вражені кором.. Фото: Kurs.if.ua

Попри своєрідне «затишшя», щотижня на кір хворіє все більше хмельничан.

Півтора місяця на Хмельниччині була відсутня вакцина проти кору «Пріорікс». На думку головного епідеміолога області Олександра Мирного це відбулося через те, що охочих вакцинуватися від цієї недуги було дуже багато. Ажіотаж був зумовлений спалахом кору, який в Україні розпочався цієї зими.

Попри своєрідне «затишшя», щотижня на кір хворіє все більше хмельничан. «З початку року на Хмельниччині на кір захворіло 178 осіб», - повідомила лікар-епідеміолог Державної установи «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Лариса Калінер.

«19 регіоні області вражені цією недугою. Про спад захворюваності на кір мова ще не йде, можна лише казати про невелику стабілізацію цього процесу», - каже медик.

У березні МОЗ виділив для Хмельниччини лише 30 відсотків від річної потреби вакцини «Пріорікс». Проте, за словами Олександра Борисовича, усі, хто бажав щепитися нею ще місяць тому, зараз не виявляють такого бажання.

«Люди повинні думати про своє здоров’я не лише тоді, коли про це говорять засоби масової інформації. Якщо тема кору вже не обговорюється, це не значить що його немає, - каже епідеміолог.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую