ye-logo.v1.2
24 Січня, 2020

За вихідні до травмпункту звернулося 141 хмельничанин

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 2253
vgolos.com.ua
vgolos.com.ua

43 особи мали переломи рук або ніг.

Триденні вихідні у Хмельницькому минули переважно спокійно. У міському травмпункті напливу пацієнтів не було, проте медики не сиділи без діла.

«В суботу до нас звернулося 44 особи, 11 з яких мали переломи. В неділю ми надали допомогу 41 пацієнту, 16 з яких ламали руки або ноги. Понеділок був «урожайним» - 56 осіб звернулося до травмпункту. Шістнадцятьом наклали гіпс», - каже завідувач Хмельницького травматологічного центру Руслан Колесніков.

Медик розповів, що навесні частіше звертаються до травмпункту з різними травмами, укусами собак та видаленням кліщів. Окрім цього, лікар каже, що кожна травма вимагає індивідуального підходу. Й часто навіть при нібито незначних пошкодженнях потрібно накласти гіпс чи пов’язку.

«Якщо взимку до нас звертається пацієнти, які страждають внаслідок падіння на слизькій дорозі, то в теплу пору року ми допомагаємо особам, яких кусають різноманітні комахи та собаки. В будь-якому випадку раджу звернутися за кваліфікованою допомогою до медиків, адже навіть невеличка подряпина може спровокувати значне погіршення здоров’я», - каже Руслан В’ячеславович.

Читайте також: Що дозволить вашому мозку не старіти.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую