ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому на кір захворіло п’ятимісячне немовля

Здоров'я 3749
Стан дитини медики оцінюють як середньоважкий
Стан дитини медики оцінюють як середньоважкий. Фото: ua.interfax.com.ua

Перебіг хвороби досить важкий, кажуть медики.

Днями, до Хмельницької інфекційної лікарні потрапило 5-місячне немовля. За словами заступника головного лікаря Хмельницької міської інфекційної лікарні Нінель Марцонь, дитина потрапила до них з явними симптомами корі – характерним висипом та високою температурою.

«Медики оглянули дитину. Крім корі було виявлено ще кон'юнктивіт та пневмонію. Дитина щеплена не була, адже перша прививка від цієї недуги робиться лише у 12 місяців. Стан здоров’я немовляти розцінюється як середньої важкості», - коментує Нінель Зільфредівна.

Медик каже, що дитина, яка наразі лікується, родом з Івано-Франківщини.

«Мама з дитиною є ромської національності. Живуть вони на міському сміттєзвалищі. Не дивно, що немовля занедужало, адже там точно не місце для дитини», - каже Нінель Марцонь.

Нагадаємо, за минулі вихідні до Хмельницької інфекційної лікарні потрапило 14 дітей. Водночас, такої кількості хворих не госпіталізували навіть взимку, коли існувала загроза епідемії кору. Наразі, стан здоров’я усіх хворих покращився і їх планують виписувати додому.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую