ye-logo.v1.2

«Без оптимізму ліки не допоможуть», –

Здоров'я 2827
Фото: Заспа Ірина

вважають у Хмельницькому обласному благодійному фонді допомоги людям із хворобою Паркінсона «Парк»

Згуртувати тих, у кого однакова проблема, дати їм можливість спілкуватися, бути корисними для інших – такі прості речі, необхідні для людей із хворобою Паркінсона. Проте у більшості випадків хвороба «зачиняє» у чотирьох стінах.
Як зізнається Лілія, дружина Сергія Шарова, засновника благодійного фонду «Парк», відчуття непотрібності, «за бортом» бурхливого яскравого життя настільки виснажує людину морально, що навіть дорогі ліки не допомагають боротися із хворобою.
«Нині ми купуємо ліки, які коштують майже 600 гривень. Цих тридцяти таблеток вистачить максимум на два тижні. Їх потрібно приймати постійно. Але найменші хвилювання, депресія зводять нанівець дію ліків. Тому ми вирішили створити такий фонд, який згуртує «братів по нещастю», допоможе їм і морально, і фінансово. Нині існує державна програма підтримки таких хворих, але вона не працює. Необхідні ліки досить дорогі, ніяких пенсій не вистачить. Є лише один інститут, де приймають таких хворих, у Києві. В Хмельницькому ж людей із хворобою Паркінсона приймають лише невропатологи. Але ж неврологічних захворювань дуже багато! І хвороба Паркінсона – одна із найскладніших. Отож проблем багато. Поодинці ми нічого не зробимо! Програма максимум для нашого фонду – створення медичного центру для людей із хворобою Паркінсона, залучення лікарів, які б змогли полегшити життя пацієнтів».
«Парк» – єдина у Хмельницькому організація, яка займається проблемами, пов’язаними із хворобою Паркінсона. Засновники та члени благодійного фонду сподіваються бодай частково забезпечувати хворих медикаментами, підтримувати фінансово. Створено форум для тих, хто має що сказати, поділитися досвідом чи звернутися за порадою – parkinson-fund.com. А з Лілією Володимирівною усім, кому близька ця проблема, можна
поспілкуватися за телефоном 79-45-00. Для благодійних внесків відкрито рахунки у «Приватбанку»:
26005052408193 – гривні,
26003052410570 – долари,
26007052410424 – євро,
26006052409641 – рублі. 
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую