ye-logo.v1.2
23 Травня, 2019

Подоляни стали менше хворіти

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 932
Подоляни стали менше хворіти
Подоляни стали менше хворіти. Фото: з архіву

Інфекційна захворюваність населення Хмельницькій області зменшилася майже на 17%.

За минулий тиждень (23-29 липня) кількість звернень в лікувально-профілактичні заклади з підозрою на інфекційні захворювання зменшилась на 16,8 відсотків. Про це повідомляє ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України».

«Всього за медичною допомогою звернулось 268 мешканців області, з них 51 відсоток – дорослі, 49 – діти. Середньообласний показник становить 20,9», - повідомляють медики.

Додають, що вище за середній показник інфекційна захворюваність була в 10 регіонах області (Білогірському, Дунаєвецькому Ізяславському, Полонському, Славутському, Хмельницькому, Ярмолинецькому районах та містах Кам’янець-Подільському, Нетішині, Хмельницькому).

Зниження інфекційної захворюваності відбулося серед усіх верств населення: серед дорослих – на 9,3%, дітей – 23,3%. Захворюваність кишкової групи інфекцій зменшилась за рахунок гастроентероколітів, крапельної – вітряної віспи.

Фахівцями відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розслідувано 221 випадок інфекційних захворювань, в тому числі кишкових інфекцій – 145, крапельних – 67.
Спалахів та групових захворювань протягом тижня не було.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео