ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Грип шириться: епідемічні пороги перевищені у трьох регіонах області

Здоров'я 3017
З початку епідсезону на Хмельниччині проти грипу вакциновано 1992 осіб
З початку епідсезону на Хмельниччині проти грипу вакциновано 1992 осіб. Фото: informator.news

Порівняно з минулим тижнем рівень захворюваності серед дорослих та дітей збільшився.

Цього тижня захворюваність на грип та ГРВІ в області перевищила пороговий рівень на 30,6%. Минулого тижня цей показник сягав 23,2%.

«Епідемічні пороги перевищені у трьох регіонах області: у Кам’янець-Подільському – на 17,2%, у Хмельницькому районі – на 18,3, в обласному центрі – на 43,6%. Порівняно з минулим тижнем рівень захворюваності серед дорослих та дітей збільшився на 14,6% та 2,4% відповідно. Госпіталізовано 2,7% від загальної кількості захворілих», - повідомила лікар-епідеміолог Державної установи «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Лариса Калінер.

Циркуляція вірусу грипу типу А підтверджена у Хмельницькому та у Хмельницькому, Старосинявському, Старокостянтинівському районах. Лікар повідомила, що з початку епідсезону на Хмельниччині проти грипу вакциновано 1992 осіб.

«В Україні спостерігається також середня інтенсивність епідемічної активності грипу та ГРВІ. Перевищення порогу відбулось на 6,7%. Епідпороги перевищені на території 9 областей: Хмельницької, Житомирської, Київської, Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької та Одеської). Вірусологічно підтверджені випадки грипу зафіксовані в Одеській, Полтавській, Рівненській, Харківській, Хмельницькій областях та Києві», - повідомила Лариса Абівна.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую