ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2020

Спалах кору триває, але кількість хворих на Хмельниччині зменшується

Здоров'я 2771
Сьогодні в інфекційній лікарні перебуває 79 хворих на кір
Сьогодні в інфекційній лікарні перебуває 79 хворих на кір. Фото: з архіву

За минулий тиждень захворіло 187 осіб.

В середньому щотижня до Хмельницької інфекційної лікарні потрапляє 60-80 хворих на кір. Минулого тижня, за словами головного лікаря медустанови Оксани Піддубної, кількість пацієнтів з цією недугою зменшилася до 54 осіб.

«Ми сподівалися, що кір потроху почав відступати. Однак, за ці вихідні до нас було госпіталізовано 37 нових пацієнтів з кором і наразі в лікарні таких хворих вже 79. Це досить велика кількість. Є двоє дітей віком до 2-ох років, хворих на цю інфекцію. Двоє осіб з кором перебувають у реанімації з важким ускладненням - пневмонією», - розповіла Оксана Вікторівна.

Щодо захворюваності на кір по області, то за перший тиждень березня зареєстровано 182 випадки. Порівняно з попереднім тижнем, це на 46 осіб менше.

«Тенденція йде до зменшення, однак дуже поволі. Загалом, цього року на Хмельниччині на цю небезпечну недугу захворіло 2187 людей», - повідомила завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Тетяна Федак.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую