ye-logo.v1.2
17 Вересня, 2019

Реформа: замість цілодобового стаціонару в Антонінах хочуть відкрити соціальну лікарню

Ірина ОЛІЙНИК Здоров'я 2496
Громада збирала підписи проти закриття цілодобового стаціонару, однак на рішення це не вплинуло
Громада збирала підписи проти закриття цілодобового стаціонару, однак на рішення це не вплинуло. Фото: km.suspilne.media

Цілодобовий стаціонар на 10 ліжок тут закрили 2 травня.

В Антонінах Красилівського району люди протестують проти закриття стаціонарного відділення місцевої районної лікарні. Втім, ані вуличні протести, ані розмови з керівництвом обласного Департаменту охорони здоров’я, очікуваного ними результату не дали. Такі зміни в лікувальному закладі пояснюють вимогами медичної реформи та браком відповідних кадрів.

«У районі мотивують таке рішення реформою медичної галузі та неможливістю отримати ліцензію на подальшу діяльність нашої лікарні. Оскільки головним структурним підрозділом в районі є Красилівська центральна районної лікарня, то такого підрозділу як ще один стаціонар ЦРЛ в нашому селищі, згідно з реформою, бути не може. Жителі селища зібрали підписи проти закриття стаціонару, однак це ніяк не вплинуло на рішення, тому з 2 травня цілодобовий стаціонар закрили. У на залишається Центр первинної-санітарної медичної допомоги, екстреної медичної допомоги... Часи роботи – з дев’ятої ранку до дев’ятої вечора та в суботу – до 16.00. Є також рентген-кабінет, лабораторія. Звісно, кожен хто потребує лікування, не завжди має чим добратися пізньої пори додому у віддалені села. Тому люди незадоволені», - каже Наталія Кондратюк, голова Антонінської ОТГ.

Додає, що за 2018 рік у стаціонарі райлікарні пролікували 438 пацієнтів. Переважно, це люди похилого віку з Антонін та сіл, що входять до ОТГ. Зазначає, тим, хто залишався на цілодобове лікування в Антонінській лікарні, з 2 травня надали місця в Красилівській ЦРЛ.

«Нині пропонують на базі нашого лікувального закладу створити соціальну лікарню з цілодобовим доглядом для літніх людей. Це буде заклад, який поєднає в собі надання медичних та соціальних послуг людям похилого віку. Можливість створення такого закладу, джерела фінансування будемо вирішуватися уже найближчим часом. Для цього потрібна підтримка депутатів районної ради, обласного Департаменту охорони здоров’я Департаменту соціального захисту населення», - зазначає Наталія Кондратюк.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую