ye-logo.v1.2
19 Вересня, 2020

На ГРВІ за тиждень захворіло понад шість тисяч подолян

Здоров'я 1041
За минулий тиждень в області ГРВІ «підкосило» понад 6 тисяч осіб
За минулий тиждень в області ГРВІ «підкосило» понад 6 тисяч осіб. Фото: ілюстративне з learning.ua

У структурі захворюваності діти становлять 70 відсотків.

Сезон простудних захворювань триває. З 4 по 11 листопада на Хмельниччині на гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 6 тисяч 614 осіб, із них 4 тисяч 610 – діти до 17 років. Про це повідомила завідувачка відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Тетяна Федак.

«На сьогодні хвороба не створює загрози утворення епідемії. Її поширення серед людей є нижчим порогового рівня на 19,3 відсотка. Епідпроцес підтримується за рахунок дитячого населення, адже 70 відсотків серед захворілих є діти. Найбільш уражена вікова група дітей від 0 до 4 років», - розповіла Тетяна Юріївна.

Понад 300 захворілих було зареєстровано у Хмельницькому, Кам’янець-Подільському та Волочиському, Старокостянтинівському, Шепетівському та Славутському районах.

Читайте також: У Хмельницькому зареєстрували перші випадки грипу

Цього року, згідно з прогнозом ВООЗ, ймовірно циркулюватимуть чотири штампи вірусу грипу:

• вірус A/Brisbane/02/2018 (H1N1),
• вірус A (H3N2),
• вірус B/Colorado/06/2017,
• вірус B/Phuket/3073/2013.

Довідка:
ГРВІ – це гостра респіраторна вірусна інфекція, яка характеризується ураженням слизових оболонок дихальних шляхів та очей. Вона загострюється в осінній і зимовий періоди і часто викликає сезонні епідемії. Передається повітряно-крапельним шляхом й при безпосередньому контакті з хворим. Основними ознаками захворювання є: підвищення температури тіла до 38,5 градусів, закладеність носа, біль у горлі, чутливість очей, сухий кашель та чхання.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую